This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me sipërfaqe 70 m² të ndodhur pranë Kinema “Millennium”. Apartamenti ndodhet në katin e VIII, ...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€48,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 të pozicionuar në katin e VI të banimit në një pallat me adresë: Kryepazar, te kompleksi “Bexhi...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€57,200.00
Shqiperi

Shitet apartament 2+1 ne Sarande, prane lokal Mango. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati te ri me ndertim...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€90,000.00
Tirane

Shitet apartament 3+1 tek rruga Irfan Tomini, Selite. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati te ri pa ashens...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€85,000.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 prane shkolles "Bajram Curri". Apartamenti ka siperfaqe 63.5 m2 dhe eshte i organizuar ne 1 soxho...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€50,000.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 tek Varri i Bamit! Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te, te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe pre...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€57,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur në Rus. Apartamenti ka sipërfaqe 71 m² dhe ndodhet në katin e pestë. Përbëhet nga: –...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€33,030.00
Tirane

Shitet apartament 3+1 praneStadiumit Dinamo. Ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri me siperfaqe 130m2. Eshte i or...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€169,000.00
Durres

Shitet truall me siperfaqe 1000 m2 ne Durres. Ne truall ndodhet dhe 1 shtepi i cili ka ne perberje 1 soxhorno, 2 dhoma ...

Postuar Oct 16, 2019  tek Toke ne shitje
€120,000.00
Tirane

Shitet truall me siperfaqe 300 m2 ne Sauk. Trualli eshte i pershtatshem vetem per banim dhe eshte i pajisur me dokument...

Postuar Oct 16, 2019  tek Toke ne shitje
€36,000.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Astirit. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat i ri me orientim nga Perendimi. Ka...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€40,000.00
Durres

Shitet apartament 2+1 ne Durres ne zonen prane Shkembit te Kavajes. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te banim me orienti...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€35,000.00
Tirane

Shitet apartament 3+1 ne zonen e Kinostudios, Rr. Myslym Keta. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te, pallat ekzistues por...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€75,500.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek Rruga e Dibres. Apartamenti ndodhet ne kat te 1-re banim me orientim Jug-Lindje, ne nje kompl...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€67,600.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Don Boskos. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te, pallat i ri me siperfaqe 98m2. Ka ne p...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€88,000.00
Tirane

Shitet apartament i mobiluar 2+1 ne Don Bosko. Apartamenti ndodhet ne kat te 7-te , pallat i ri. Ka siperfaqe 85 m2 te ...

Postuar Oct 16, 2019  tek Dyqan me qera
€600.00
Tirane

Shitet apartament papafingo ne zonen e Freskut. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te te nje pallati te ri. Ka siperfaqe 2...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€82,400.00
Tirane

Shitet apartament 3+1 ne zonen e Ali Demit prane ish Markates se Vjeter. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat ekz...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€77,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek Komuna e Parisit. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te,pallat i ri. Ka siperfaqe prej 93.6 m2 t...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€105,000.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 tek Fresku. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te, ndertim i ri i pabanuar me pare. Ka siperfaqe te ...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€40,000.00
Go to top