This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Shitet apartament 2+1 tek Komuna e Parisit. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te,pallat i ri. Ka siperfaqe prej 93.6 m2 t...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€105,000.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 tek Fresku. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te, ndertim i ri i pabanuar me pare. Ka siperfaqe te ...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€40,000.00
Tirane

Jepet me qera ose Shitet dyqan ne zonen e Vasil Shantos! Dyqani ka siperfaqe 20 m2 dhe eshte ne kat 0, shume prane rrug...

Postuar Oct 16, 2019  tek Dyqan me qera
€300.00
Tirane

Shitet duplex tek Rruga e Barrikadave. Duplex-i ndodhet perkatesisht ne katin e 7-te dhe te 8-te, te nje kompleksi te r...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€235,400.00
Shqiperi

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Astirit. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim, pallat i ri. Ka siperfaqe te bolls...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€82,000.00
Tirane

Shitet apartament ne Rr. Him Kolli. Apartamenti ndodhet ne kat te 6, pallat i ri. Apartamenti ka siperfaqe 45m2 dhe nje...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€85,000.00
Tirane

Shitet apartament 1 + 1 ne Rrugen e Dibres, prane shkolles se muzikes. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te, me nje sipe...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€83,600.00
Tirane

Shitet apartament perballe me shkollen "Harry Fultz", ne rruge kryesore. Apartamenti ndodhet ne pallat ekzistues, ka si...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€80,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek Liqeni i Thate.ndodhet ne kat te 3-te, pallat i ri, me siperfaqe 122 m2. Eshte i organizuar n...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€79,300.00
Tirane

Shitet vile me 3-kate ne zonen e Shkozes. Trualli ne te cilen ndodhet vila ka siperfaqe totale 785.6 m2 e ndare perkate...

Postuar Oct 16, 2019  tek Shtepia ne shitje
€250,000.00
Durres

Shitet apartament pushimi 2+1 ne Qerret. Ndodhet ne kat te 2-te ne nje ndertese tre kateshe, me siperfaqe 105 m2. I org...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€75,000.00
Tirane

Shitet/jepet me qera apartament 2+1 tek Kodra e Diellit! Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te, pallat i ri. Ka siperfaqe ...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€120,000.00
Tirane

Jepet me qera/Shitet duplex tek Kodra e Diellit! Duplex-i ka siperfaqe prej156.4 m2 me orientim nga lindja. Kat 1-re es...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€220,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 afer Stacionit te Trenit, rr. Jordan Misja. Ndodhet ne kat te 2-te, pallat i ri. Apartamenti ka s...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€110,000.00
Tirane

Shitet apartament 4+1 tek Komuna e Parisit me pamje nga stadiumi Dinamo. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te, pallat i r...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€210,000.00
Tirane

Shitet truall me siperfaqe 2000 m2 prane Teg-ut. Trualli eshte me dokumentacion te rregullt pronesie dhe menjehere i di...

Postuar Oct 16, 2019  tek Toke ne shitje
€135,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne Astir. Apartamenti ndodhet ne kat te 7-te, pallat i ri me ashensor. Ka siperfaqe prej 116 m2 t...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€73,000.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 tek rruga Shefqet Kuka, Fresk. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te me pamje nga Perendimi. Ka sipe...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€45,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek Porcelani. Ndodhet ne katin e 2-te banim me pamje nga Perendimi. Apartamenti ka siperfaqe pre...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€85,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 te Kika 2. Apartamenti ndodhet ne kat te 7-te, pallat i ri me ashensor. Ka siperfaqe prej 85 m2 m...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€106,000.00
Go to top