This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Shitet apartament 1+1 ne Rr. e Dibres, prane Medreses. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati te ri, punimet...

Postuar Sep 19, 2018  tek Apartamente ne shitje
€68,000.00
Tirane

Shitet vile 3-kateshe ne zonen e Selites. Vila ka siperfaqe totale ndertimi 418 m2. Kati i 1-re eshte i organizuar ne 3...

Postuar Sep 19, 2018  tek Shtepia ne shitje
€420,000.00
Tirane

Shitet apartament 3+1 te Rruga e Kavajes, prane pallatit me shigjeta. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te, pallat i ri. ...

Postuar Sep 19, 2018  tek Apartamente ne shitje
€111,200.00
Tirane

Cmimi 110 000 EURO PA ASNJE DETYRIM TAKS NOTER SHITJE,NGA ANA IMEVETEM FIRMEN DHE CELESAT E SHTEPISE,CMIMI I PADISKUTUSHEM.LETRAT E SHTEPISE KUSHTO...

Postuar Sep 16, 2018  tek Shtepia ne shitje
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek Rr. Bardhyl. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat ekzistues, jo kat i fundit. Ka siperf...

Postuar Sep 15, 2018  tek Apartamente ne shitje
€67,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne nje kompleks te ri banimi tek rruga e Kosovareve. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te, pallat m...

Postuar Sep 15, 2018  tek Apartamente ne shitje
€188,640.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne Rruga e Kavajes, prane Ish parkut te autobuzave. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te pallat i r...

Postuar Sep 15, 2018  tek Apartamente ne shitje
€100,000.00
Tirane

Shite apartament 1+1 ne zonen e Kinostudios, Rr. "Myslym Keta". Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te, pallat ekzistues. ka siperfaqe 52.8m2. Eshte ne...

Postuar Sep 14, 2018  tek Apartamente ne shitje
€40,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek Vasil Shanto. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te, pallati ri, ndertuar rreth vitetve 2000 me ...

Postuar Sep 12, 2018  tek Apartamente ne shitje
€98,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 120 m² të ndodhur në Kryqëzimin e Degës. Apartamenti ndodhet në katin e nëntë, duke...

Postuar Sep 12, 2018  tek Apartamente ne shitje
€66,000.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Myslym Shyrit. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te pallat ekzistues. Ka siperfaqe te bo...

Postuar Sep 12, 2018  tek Apartamente ne shitje
€75,000.00
Tirane

Shitet super apartament luksoz tek Kodra e Diellit, prane Eleonores. Apartamenti eshte i pozicionur ne kat te 4-te, pal...

Postuar Sep 12, 2018  tek Apartamente ne shitje
€230,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Ali Demit prane ish Markates se Vjeter. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te, pallat i r...

Postuar Sep 03, 2018  tek Apartamente ne shitje
€90,000.00
Shqiperi

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 në shitje me sipërfaqe 68 m² në katin e tretë të banimit. Apartamenti ndodhet te ish-Shtëpia e ...

Postuar Sep 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
€44,200.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 në shitje me sipërfaqe 80 m² në katin e tretë të banimit. Apartamenti ndodhet te ish-Shtëpia e ...

Postuar Aug 30, 2018  tek Apartamente ne shitje
€52,000.00
Tirane

Yzberisht, Shitet Apartament 2+1. Apartament me nje siperfaqe 112m2, ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri. Ambj...

Postuar Aug 29, 2018  tek Apartamente ne shitje
€59,400.00
Tirane

Shitet apartament prane Presidences. Ndodhet ne kat te 4-te te nje pallati shume mire te administruar. Ka siperfaqe te ...

Postuar Aug 22, 2018  tek Apartamente ne shitje
€459,000.00
Shkoder

Zbritje çmimi! Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 në katin e IV me sipërfaqe 57.5 m² dhe me adresë: tek ish-Parku i autobusave....

Postuar Aug 20, 2018  tek Apartamente ne shitje
€23,000.00
Tirane

Shitet toke me siperfaqe 430m2 ne Babrru. Toka eshte me dokumentacion te plote dhe te rregullt pronesie. Eshte menjeher...

Postuar Aug 20, 2018  tek Toke ne shitje
€34,400.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 prane UET-se. Apartamenti ndodhet ne kat te 11-te. Ka siperfaqe 70 m2 te organizuar ne 1 dhome gj...

Postuar Aug 20, 2018  tek Apartamente ne shitje
€59,000.00
Go to top