This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Shkoder

Sun Real Estate ofron për Shitje një shtepi private ne lagjen Mark Lula.Shtepia ka sipërfaqe 800 m² truall dhe 156 m² n...

Postuar Dec 05, 2019  tek Shtepia ne shitje
€120,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për Shitje një apartament 2+1 në rrugën "Marin Biçikemi. Apartamenti ka sipërfaqe 104 m² dhe ndod...

Postuar Dec 05, 2019  tek Apartamente ne shitje
€83,200.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për Shitje një apartament 2+1 tek Sahati. Apartamenti ka sipërfaqe 72 m² dhe ndodhet në katin e p...

Postuar Dec 05, 2019  tek Apartamente ne shitje
€46,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për Shitje një apartament 2+1 të ndodhur tek Sahati. Apartamenti ndodhet në katin e pestë dhe ka...

Postuar Nov 10, 2019  tek Apartamente ne shitje
€42,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për Shitje një garsoniere të ndodhur në katin e dytë tek Kompleksi Uldedaj, në Kune të Lezhës. H...

Postuar Jul 18, 2019  tek Apartamente ne shitje
€20,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për Shitje një shtëpi private 3+1. Shtëpia ka sipërfaqe 700 m² në total ku 310m² është ndërtim.Nd...

Postuar Dec 05, 2019  tek Shtepia ne shitje
€265,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për Shitje një tokë me sipërfaqe 4850 m² . Toka gëzon dokumentacion të rregullt. 🏷ÇMIMI: 30’000’0...

Postuar Dec 05, 2019  tek Toke ne shitje
€245,000.00
Tirane

Shitet apartament 3+1 prane gardes, ne Rr. "Lidhja e Prizrenit". Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues me siperfaqe 106.8 m2...

Postuar Dec 05, 2019  tek Apartamente ne shitje
€150,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për Shitje një apartament 2+1 të pozicionuar në katin e dytë të banimit në një pallat me adresë: ...

Postuar Dec 05, 2019  tek Apartamente ne shitje
€59,950.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Myslym Shyrit. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te, pallat ekzistues. Ka siperfaqe 60m2 te organizur ne 1 dhome gju...

Postuar Dec 05, 2019  tek Apartamente ne shitje
€80,000.00
Tirane

Shitet apartament 1+1, prane pallatit me Shigjeta. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, te nje pallati ekzistues por ne brendesi te apartamentit jan...

Postuar Dec 05, 2019  tek Apartamente ne shitje
€50,000.00
Shqiperi

Jepet me qera ose shitet ambient komercial afer Sheshit Avni Rustemi, ne Rr."Jani Vreto". Ambienti ka siperfaqe 200m2, i pozicionuar ne rruge kryes...

Postuar Dec 05, 2019  tek Apartamente ne shitje
€600,000.00
Tirane

🏡Apartamen per Shitje 1+1 📌Rruga Don Bosko 🔹Organizohet⤵ • Sallon+Ambient kuzhine •Dhom gjumi 1 •Tualete 1 •Me siper...

Postuar Dec 05, 2019  tek Shtepia ne shitje
€65,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për Shitje një apartament 2+1 të pozicionuar në katin e dytë të banimit në një pallat me adresë: ...

Postuar Dec 05, 2019  tek Apartamente ne shitje
€50,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne Rrugen e Kavajes. Apartamenti ndodhet ne kat te 10-te te nje pallati te ri, me siperfaqe 75m2. Eshte i organizuar ne 2 dh...

Postuar Dec 05, 2019  tek Apartamente ne shitje
€78,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron në Shitje një shtëpi private 2+1 me sipërfaqe 300 m² me adresë: Bahçallëk, përballë hotel Ambasad...

Postuar Dec 05, 2019  tek Shtepia ne shitje
€77,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për Shitje një dyqan tek Katedralja, me sipërfaqe prej 30 m². Dyqani ndodhet në katin e parë të p...

Postuar Dec 05, 2019  tek Dyqan me qera
€164.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për Shitje një apartament 3+1 të pozicionuar në katin e tretë të banimit në një pallat me adresë:...

Postuar Dec 05, 2019  tek Apartamente ne shitje
€80,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për Shitje një shtëpi private 2+1 me adresë: Dërgut. Shtëpia gëzon një sipërfaqe të përgjithshme ...

Postuar Dec 05, 2019  tek Apartamente ne shitje
€80,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për Shitje një tokë me sipërfaqe 8 dynym . Toka gëzon dokumentacion të rregullt. 🏷ÇMIMI: 80’000’0...

Postuar Dec 05, 2019  tek Toke ne shitje
€653,000.00
Go to top