This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Shkoder

🆕 Listim i Ri 🏠 Jepet me qira super objekt 📍Ndodhet: Buze Unazes veriore te qytetit te Shkoder ⭐️Jepet me qira dyqan 3 katesh⭐️ 2️⃣kate mbi

Postuar May 21, 2019  tek Te ndryshme
€1.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron per shitje nje Toke me vendodhje ne Omaraj, Vrake. Toka ka nje siperfaqe prej 7 dynym (7000m²) dh...

Postuar May 20, 2019  tek Toke ne shitje
€110,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron per shitje nje Toke me siperfaqe totale prej 2720 m² me adrese: L. Ahmet Haxhia, Rr. Bashej, Ndoc...

Postuar May 20, 2019  tek Toke ne shitje
€324,700.00
Tirane

Shitet shtepi private dhe Toke prane farmacise 10, rruga e Dibres. Toka ka siperfaqe totale prej 150 m2 dhe siperfaqe n...

Postuar May 17, 2019  tek Toke ne shitje
€160,000.00
Shkoder

🏡Shitet Toke sip 5000m2 🎯Ndodhet ne Grude , Shkoder ✅Disponon certifikate pronesie te rregullt 💶 cmimi 50.000€ i dis...

Postuar Apr 17, 2019  tek Toke ne shitje
€50,000.00
Shkoder

🆕 Listim i Ri 🏠 Shiten 3900m2 Toke 📍Ndodhet 1500m larg nga Kryebushati 💶Cmimi 119.000€ 📌Fiksoni takim tani per te p...

Postuar Apr 17, 2019  tek Toke ne shitje
€119,000.00
Shkoder

🆕Listim i ri 🏡Shitet dyqan dhe Toke ne Gjuhadol! 📐Sip dyqani 32m2 📐Sip totale 70m2 ✅Objekti ka mundesi kati shtese ...

Postuar Apr 15, 2019  tek Toke ne shitje
€111,000.00
Go to top