This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Shkoder

Sun Real Estate ofron në shitje një vilë 2-katëshe e gjysmë, ndërtuar në një Truall me sipërfaqe 700 m², me vendodhje n...

Postuar Oct 16, 2018  tek Shtepia ne shitje
€265,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi moderne private dy-katëshe 4+1 me vendndodhje në Shirq, Dajç dhe me sipërfaqe 224 m². Prona është e nd...

Postuar Oct 15, 2018  tek Shtepia ne shitje
€143,312.00
Go to top