Refine your search

Tirane

Shitet Vile 3-kateshe dhe toke ne Vishaj. Vila ka siperfaqe 510m2 dhe siperfaqe toke 3560 m2. Vila eshte ne gjendje shu...

Postuar May 22, 2018  tek Shtepia ne shitje
€500,000.00
Tirane

Shitet Vile 3-kateshe ne zonen e Saukut, Rr. ” 3 Vellezerit Kondi”. Vila ka siperfaqe totale 300m2. Kati i 1-re dhe kat...

Postuar May 09, 2018  tek Apartamente ne shitje
€250,000.00
Tirane

Tirane, Shesim Vile 3 Kat ne Rr. e Dibres, prane Selvise. Kati i 1-re organizohet ne 1 hapesire, 1wc dhe 1 depo, me s...

Postuar May 09, 2018  tek Shtepia ne shitje
€106,000,000.00
Korce

Shitet Vile tre kateshe, mure solide qe lejojne deri ne 5 kate ndertim, tek sheshi prane Bashkise Korce, e pershtatshme...

Postuar May 09, 2018  tek Te tjera
€450,000.00
Tirane

Ne Blv. Zogu i Pare, Jepet me Qira Apartament 1+1. Apartament me nje siperfaqe prej 75 m2, ndodhet ne katin e 3-te te nje Vi...

Postuar May 09, 2018  tek Apartamente me qera
€300.00
Tirane

Tirane, Japim me Qera Vile 3 Kat ne Rr. Qemal Stafa, prane shkolles se Kuqe. Kati i 1-re organizohet ne 1 sallon, 1 k...

Postuar May 09, 2018  tek Shtepia me qera
€1,200.00
Tirane

Tirane, Japim me Qera Vile 2 Kat ne Rr. Siri Kodra, prane Albania Screen. Kati i 1-re organizohet ne garazh te mbyllu...

Postuar May 09, 2018  tek Apartamente me qera
€190.00
Tirane

Jepet me qera ose shitet Vile 2-kateshe afer Kompleksit Dinamo, ne Rr. “Bilal Golemi” shume afer Liqenit artificial te ...

Postuar May 09, 2018  tek Shtepia me qera
€1,000.00
Tirane

Prane Ambasades Amerikane, Jepet Me Qira Papafingo. Papafingo me nje siperfaqe 140m2 ndodhet ne katin e 3-te te nje Vile

Postuar May 09, 2018  tek Apartamente me qera
€600.00
Tirane

Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 ne Blv. Zogu I. Apartament i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje dhe 1 wc, me siperfaqe 92m2. Apartame...

Postuar May 09, 2018  tek Shtepia me qera
€250.00
Tirane

Apartament Dubleks Per Qira ne Rrugen 4-Deshmoret prane Selvise. Apartamenti eshte pjese e nje Vile dy-kateshe dhe ka...

Postuar May 09, 2018  tek Apartamente me qera
€280.00
Korce

Zona/Rruga : para Bashkise Korce Shitet Vile tre kateshe, mure solide qe lejojne deri ne 5 kate ndertim, tek sheshi ...

Postuar May 09, 2018  tek Te tjera
€450,000.00
Tirane

Ne Rr. Siri Kodra, Jepet me Qira Apartament 2+1. Apartament me nje siperfaqe 110m2, ndodhet na katin e 2-te te nje Vile

Postuar May 09, 2018  tek Apartamente me qera
€210.00
Go to top