This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Vore

Ne Vlore, zona e Lungomares, shitet aprtament 1+1. Apartamenti eshte i organizuar nga ambjenti i gatimit dhe ndenjes. n...

Postuar Oct 10, 2018  tek Apartamente ne shitje
€40,000.00
Vlore

SHITET APARTAMENT 2+1 NE Vlore AFER BASHKISE E MOBILUAR DHE MJAFT KOMODE PER ARSYE EMIGRIMI SHITET ME NJE CMIM MJAFT TE...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
€270.00
Vlore

SHITET APARTAMENT 2+1 NE Vlore AFER BASHKISE E MOBILUAR DHE MJAFT KOMODE PER ARSYE EMIGRIMI SHITET ME NJE CMIM MJAFT TE...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
€270.00
Vlore

Shiten apartamente 1+1 në një prej zonave me pamjen më të bukur në Vlorë (zona e vilave te presidencës ne Uje te Ftohte). Pallati eshte i sapo perf...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
€46,500.00
Vlore

Shiten apartamente 1+1 në një prej zonave me pamjen më të bukur në Vlorë (zona e vilave te presidencës ne Uje te Ftohte). Pallati eshte i sapo perf...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
€46,500.00
Vlore

Shtepi Pushimi me qera, Plazhi i Ri Vlore, e kompletuar, me te gjitha kushtet. Me vend parkimi, hapsire e gjere perreth...

Postuar Oct 01, 2018  tek Shtepia me qera
€25.00
Go to top