This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

OKAZION!!! Shitet Apartament 1+1 ne "Yrshek" prane rruges Budi. Apartamenti eshte me orientim nga Jugu. Ështe 58 m2 dhe...

Postuar Oct 30, 2019  tek Apartamente ne shitje
€22,600.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 ne Yrshek. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim te nje pallati te ri. Ka siperfaqe prej 79.3...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€32,000.00
Go to top