This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 prane FSHN. Apartamenti ndodhet ne kat te 1-re me siperfaqe 92 m2. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 ...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek bulevardi Zogu i pare, prane ministrise se Drejtesise. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te nje...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€83,400.00
Tirane

Shitet ose jepet me qera ambient komercial tek Zogu i Zi, prane qendres tregtare Ring. Ambienti ka siperfaqe te bollshm...

Postuar Oct 16, 2019  tek Te ndryshme
€185,400.00
Tirane

Shitet ose jepet me qera ambient komercial tek Zogu i Zi, prane qendres tregtare Ring. Ambienti ka siperfaqe te bollshm...

Postuar Oct 16, 2019  tek Te ndryshme
€550.00
Tirane

Shiten apartamente 2+1 ne rrugen Frederik Shiroka, 21 Dhjetori. Ndodhen perkatesisht ne kat te 5-te dhe kat te 7-te te nje pallati te ri me ashenso...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€129,600.00
Tirane

Apartamenti është 67 m2 dhe ndodhet në katin e tretë të pallatit. Është ne gjendje shumë të mirë, i organizuar ne 2 dhoma, nje sallon, një tualet. ...

Postuar Sep 30, 2019  tek Apartamente ne shitje
€100,000.00
Go to top