This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Jeni në kërkim të hapësirave ideale për Zyra dhe për banim? Rezidenca Evis është zgjidhja ideale e cila shet apartament...

Postuar Feb 26, 2021  tek Apartamente ne shitje
€1,390.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek residenca "Lake View" blloku perballe liqenit artificial. Apartamenti ndodhet ne kat te katert dhe ka nje siperfaqe prej ...

Postuar Feb 25, 2021  tek Apartamente ne shitje
€219,300.00
Tirane

Me vendodhje strategjike, vetëm 5 minuta larg sheshit “Skënderbej” Rezidenca Evis shet apartamentin 1+1. I loklaizuar në katin e katërt të rezidenc...

Postuar Feb 25, 2021  tek Apartamente ne shitje
€1,390.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek residenca "Lake View" tek liqeni artificial. Apartamenti ndodhet ne kat te katert dhe ka nje siperfaqe prej 103,11 m2. Ap...

Postuar Feb 25, 2021  tek Apartamente ne shitje
€174,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek residenca "Lake View" blloku perballe liqenit artificial. Apartamenti ndodhet ne kat te katert dhe ka nje siperfaqe prej ...

Postuar Feb 25, 2021  tek Apartamente ne shitje
€212,500.00
Tirane

Jepet ambjent zyre me qera prane ministrise se puneve te jashtme. Zyra ndodhet ne kat 7 ne nje pallat te ri.

Postuar Feb 25, 2021  tek Zyre me qera
€500.00
Tirane

Jepet vile 2 kate me qera ne zonen e Myslym Shyri. Vila perbehet nga 8 ambjente dhe eshte e pershtatshme per banim ose per Zyr...

Postuar Feb 25, 2021  tek Shtepia me qera
€800.00
Tirane

Shitet apartamenti 1+1 tek Rezidenca Evis me sipërfaqe 69.6 m2, i ndodhur në katin e tretë dhe me cmimin preferncial 1390 €/m2. Apartamenti është i...

Postuar Feb 25, 2021  tek Apartamente ne shitje
€1,390.00
Tirane

E lokalizuar në rrugën e “Barrikadave” Rezidenca Evis shet apartamentin 2+1 me sipërfaqe 95.30 m2, i ndodhur në katin e tretë dhe me cmim prefernci...

Postuar Feb 23, 2021  tek Apartamente ne shitje
€1,390.00
Tirane

JEPET ME QERA MAGAZINE 650 M ME ADRESE RR KAVAJES Ish-MISTO MANE, AMBJENT I PERSHTATSHEM PER AKTIVITET TREGTAR ME PARKIM. GODINA NE GJENDJE SHUME T...

Postuar Feb 23, 2021  tek Te ndryshme
€1,750.00
Tirane

JEPET ME QERA MAGAZINE 650 M ME ADRESE RR KAVAJES Ish-MISTO MANE, AMBJENT I PERSHTATSHEM PER AKTIVITET TREGTAR ME PARKIM. GODINA NE GJENDJE SHUME T...

Postuar Feb 18, 2021  tek Te ndryshme
€1,750.00
Tirane

Rezidenca Evis vetëm 5 minuta larg qendrës së Tiranës shet apartamentin 1+1 me sipërfaqe 59.80 m2, i ndodhur në katin e katërt dhe me cmimin prefer...

Postuar Feb 18, 2021  tek Apartamente ne shitje
€1,390.00
Tirane

Rezidenca Evis e ndodhur në rrugën e “Barrikadave” shet apartamentin 2+1 me sipërfaqe 101 m2 + verandë 9 m2, i loklalizuar në katin e tretë dhe me ...

Postuar Feb 01, 2021  tek Apartamente ne shitje
€1,390.00
Tirane

Jepet zyre me qira ne zonen e bllokut. Ambjenti ndodhet ne nje ndertese te dizenjuar vetem per aktivitete biznesi. Siperfaqja e zyres eshte 366 m2....

Postuar Jan 31, 2021  tek Zyre me qera
€5,500.00
Tirane

Zyra moderne me qera ne afersi te rruges Sami Frasheri. Ambjenti ndodhet ne nje ndertese moderne. Siperfaqja e zyres es...

Postuar Jan 31, 2021  tek Zyre me qera
€1,050.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 160 m² e pozicionuar në katin përdhe të ndërtesës dhe me pamje nga rruga. Dyqani ndo...

Postuar Jan 31, 2021  tek Te ndryshme
€650.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi me: Adrese: 📍 rruga “Qemal Dracini”, afer Sahatit Sipërfaqe: 📏300 m²,kati i dyte Përbët nga: ...

Postuar Jan 31, 2021  tek Te ndryshme
€300,000.00
Tirane

Rezidenca Evis e loklaizuar përballë gjimnazit “Sami Frashëri” shet apartamentin 1+1, me sipërfaqe 80.50 m2, i ndodhur në katin e katin e dytë dhe ...

Postuar Jan 31, 2021  tek Apartamente ne shitje
€1,390.00
Tirane

JEPET ME QERA MAGAZINE 650 M ME ADRESE RR KAVAJES Ish-MISTO MANE, AMBJENT I PERSHTATSHEM PER AKTIVITET TREGTAR ME PARKIM. GODINA NE GJENDJE SHUME T...

Postuar Jan 31, 2021  tek Te ndryshme
€1,750.00
Go to top