This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me sipërfaqe 70 m² të ndodhur në godinën e re, tek Radio Shkodra. Apartamenti ndodhet në katin e k...

Postuar Sep 15, 2018  tek Apartamente me qera
€300.00
Tirane

Jepet me qera Zyre ne zonen e Myslym Shyrit. Ambienti ndodhet ne kat te 3-te, pallat ekzistues. Zyra ka siperfaqe 100 m...

Postuar Sep 12, 2018  tek Shtepia me qera
€1,000.00
Durres

Pespa Alumin Shpk, shoqëri Leader në prodhimin e sistemeve dhe produkteve të aluminit ve ne dispozicion pozicion vakant per Asistent/e

Postuar Sep 12, 2018  tek Zyre, Mgr, Recepsion
Tirane

Tirane, Japim me Qira Ambient Zyre ne Rr. Vaso Pasha, prane Gardes. Ambient me siperfaqe 135m2, i shtruar ne pllake dhe...

Postuar Sep 12, 2018  tek Te tjera
€1,300.00
Durres

Jepet me qera vjetore vilë 2 katëshe në Golem rruga Dituria. Vila ofrohet e mobiluar. Ka...

Postuar Sep 12, 2018  tek Shtepia me qera
€500.00
Tirane

Jepet me qera ambient Zyre prane zones se Bllokut. Zyra ka siperfaqe 102.5 m2. Ka ne perberje 2 tualete, 1 ambient kuzh...

Postuar Sep 12, 2018  tek Te tjera
€550.00
Tirane

Jepet me qera apartament 3+1 ne Rrugen e Elbasanit, prane Ambasades Amerikane. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri. Ka siperfaq...

Postuar Aug 20, 2018  tek Apartamente me qera
€500.00
Tirane

Jepet me qera ambient per Zyre prane “Qyteti Studenti”. Ambienti eshte i lokalizuar ne kat te 2-te te nje pallati ekzis...

Postuar Aug 20, 2018  tek Te tjera
€460.00
Tirane

Jepet me qera ambient per Zyre ne Rr. “Abdyl Frasheri”(rruge dytesore). Ambienti ndodhet ne kat te 1-re banim, pallat ...

Postuar Aug 20, 2018  tek Te tjera
€1,000.00
Tirane

Jepet me qera apartament 1+1 ne zonen e Myslym Shyrit. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te, ka sipefaqe 70m2 te organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 kuzhi...

Postuar Aug 20, 2018  tek Apartamente me qera
€250.00
Tirane

Jepet me qera apartament3+1 per banim ose Zyre afer UET-se. Apartamenti ndodhet ne kat te 7-te, ka siperfaqe 145m2 te o...

Postuar Aug 20, 2018  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

Jepet me qera ambient Zyre ne nje nga zonat me te preferuara te Bllokut. Zyra ndodhet ne kat te 5-te te nje ndertimi te...

Postuar Aug 20, 2018  tek Te tjera
€1,500.00
Tirane

Ne zonen e Ali Demit, Shitet Ambjent Biznesi dhe Biznesi. Ambjenti me nje siperfaqe 255 m2 totale dhe eshte i organizuar si ne vijim: ambjentin ...

Postuar Aug 16, 2018  tek Te tjera
€892,500.00
Go to top