This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Shqiperi

Apartamenti eshte 35.1 m2 dhe ndodhet ne "ali Dem" prane rruges "Shyqyri Ishmi" Ështe i organizuar ne 1 dhome ndenje, 1...

Postuar Nov 10, 2019  tek Apartamente ne shitje
€290.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 të ndodhur në rrugën “Doktor ali Spahia”, pranë kopështit “Tom

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€59,000.00
Shkoder

🆕 Listim i Ri 🏠 Shitet apatrtament 3+1 kati 8 📐Sip 110m2 📍Ndodhet prane Kopeshtit Tom ali Mehilli ne L.Rus ,Shkoder ...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€1.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 ne zonen e ali Demi. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe pr...

Postuar Oct 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€48,000.00
Shqiperi

Ambjenti ne fjale ndodhet te Fusha ne ali Dem, gjendet ne katin e dyte te nderteses, eshte 20 m dhe ka nje tualet. Esht...

Postuar Nov 16, 2019  tek Apartamente me qera
€100.00
Tirane

Apartamenti ndodhet ne zonen "ali Demi" prane rruges "Idriz Dollaku" ka siperfaqe prej 110 m2 dhe eshte i organizuar ne...

Postuar Nov 16, 2019  tek Apartamente me qera
€210.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 tek fusha e ali Demit. Apartamenti eshte ne faze ndertimi,ka siperfaqe 67 m2 dhe ndodhet ne nje o...

Postuar Oct 30, 2019  tek Apartamente ne shitje
€56,950.00
Tirane

Apartamenti eshte 2+1, 74 m2 ndodhet ne katin e 5-te te nderteses. Eshte i pajisur me dokumentacionin perkates. Per me shume informacion apo vizite...

Postuar Oct 25, 2019  tek Apartamente ne shitje
€60,000.00
Shkoder

🆕 Listim i Ri 🏠 Shitet truall 📐Sip 650m2 I pershtatshem per ndertim! 📍Ndodhet mbas Kopeshtit Tom ali Mehilli ne L.Rus...

Postuar Oct 16, 2019  tek Toke ne shitje
€1.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 135 m² të ndodhur pranë kopështit “Tom ali Mhilli”. Ap...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€87,750.00
Tirane

Shitet apartament 3+1 ne zonen e ali Demit prane ish Markates se Vjeter. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat ekz...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€77,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek ish-markata e vjeter ne ali Demi. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te te nje pallati te ri. Ka...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€64,000.00
Tirane

Shitet lokal ne zonen e ali Demit. Lokali ka siperfaqe te brendshme 85 m2 dhe 25 m2 eshte h...

Postuar Oct 16, 2019  tek Te ndryshme
€20,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 të ndodhur në rrugën “Doktor ali Spahia”, pranë kopështit “Tom

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€59,000.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 ne zonen e ali Demit. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri te sapo ndertuar i ...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€49,500.00
Go to top