This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Shitet apartament ne Bllokun Vasil Shanto. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 dhe ka nje siperfaqe te brendshme neto prej 121m2. Apartamenti eshte i ...

Postuar Feb 25, 2021  tek Apartamente ne shitje
€110,000.00
Tirane

Jepet ambjent zyre me qera prane ministrise se puneve te jashtme. Zyra ndodhet ne kat 7 ne nje pallat te ri. Zyra ka nj...

Postuar Feb 25, 2021  tek Zyre me qera
€500.00
Tirane

Jepet ambjent komercial me qera. ambjenti ndodhet ne nje aks kryesore cka e ben biznesin sh...

Postuar Feb 25, 2021  tek Dyqan me qera
€1,500.00
Tirane

Jepet vile 2 kate me qera ne zonen e Myslym Shyri. Vila perbehet nga 8 ambjente dhe eshte e pershtatshme per banim ose ...

Postuar Feb 25, 2021  tek Shtepia me qera
€800.00
Tirane

Jepet lokal me qira ne Rr. Mine Peza, prane prokurorise se Tiranes. Lokali eshte ne aktivitet prej vitesh por ka nevoje per investim. Lokali ka fun...

Postuar Feb 25, 2021  tek Dyqan me qera
€1,200.00
Tirane

Shitet apartament ne afersi te kompleksit Dinamo. Apartamenti ndodhet ne kat te dyte te nje pallati te ri. Apartamenti ka nje siperfaqe neto 93.6 m...

Postuar Feb 25, 2021  tek Apartamente ne shitje
€98,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me: Adrese: 📍 Prek Cali,kati (-1) Sipërfaqe:📏170 m². 💶ÇMIMI: 50'000lekë/muaj ——————————– 📌Të int...

Postuar Feb 25, 2021  tek Te ndryshme
€406.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me: Adrese: 📍Ish 5 heronjte,kati -1 Sipërfaqe: 📏 600 m² Cilesite e ambjent

Postuar Feb 25, 2021  tek Te ndryshme
€2,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me: Adrese:📍 rruga“Dasho Shkreli”. Sipërfaqe :📏68 m² Cilesite e ambjent

Postuar Feb 25, 2021  tek Te ndryshme
€204.00
Shkoder

RRUGA BASHKIMI, LAGJIA FAHRI RAMADANI Mahalla e Qekejve | 72 M2 | 45000 Euro Shitet shtepi private e kendshme, qetesi por ne mes te qytetit, 2+1, ...

Postuar Feb 25, 2021  tek Shtepia ne shitje
€45,000.00
Tirane

JEPET ME QERA MAGAZINE 650 M ME ADRESE RR KAVAJES Ish-MISTO MANE, ambjent I PERSHTATSHEM PER AKTIVITET TREGTAR ME PARKI...

Postuar Feb 23, 2021  tek Te ndryshme
€1,750.00
Tirane

Ne Tirane tek trau i Qytet Studenti SHITEN 3 Apartamente dhe nje garazhd sip 255 m2. Nje Ap 2+1 dhe Dy Ap. 1+1 ne katin e 3 dhe te 4 ne pallat ekzi...

Postuar Feb 18, 2021  tek Apartamente ne shitje
€160,000.00
Tirane

JEPET ME QERA MAGAZINE 650 M ME ADRESE RR KAVAJES Ish-MISTO MANE, ambjent I PERSHTATSHEM PER AKTIVITET TREGTAR ME PARKI...

Postuar Feb 18, 2021  tek Te ndryshme
€1,750.00
Tirane

Ne Tirane tek trau i Qytet Studenti SHITEN 3 Apartamente dhe nje garazhd sip 255 m2. Nje Ap 2+1 dhe Dy Ap. 1+1 ne katin e 3 dhe te 4 ne pallat ekzi...

Postuar Feb 16, 2021  tek Apartamente ne shitje
€160,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një objekt 3-katësh me: Sipërfaqe: 📏145 m² Adresë:📍 Pedonale prane bashkise,Shkoder Objekti ndahet në këtë mënyrë: ☑️...

Postuar Feb 11, 2021  tek Shtepia ne shitje
€1,500.00
Tirane

Jepet apartament me qira prane zones se Vasil Shanto. Apartamenti ndodhet ne K6 ne nje pallat te ri fare rruges Sulejman Delvina. Apartamenti eshte...

Postuar Jan 31, 2021  tek Apartamente me qera
€350.00
Tirane

Jepet zyre me qira ne zonen e bllokut. ambjenti ndodhet ne nje ndertese te dizenjuar vetem per aktivitete biznesi. Sipe...

Postuar Jan 31, 2021  tek Zyre me qera
€5,500.00
Tirane

Zyra moderne me qera ne afersi te rruges Sami Frasheri. ambjenti ndodhet ne nje ndertese moderne. Siperfaqja e zyres es...

Postuar Jan 31, 2021  tek Zyre me qera
€1,050.00
Tirane

JEPET ME QERA MAGAZINE 650 M ME ADRESE RR KAVAJES Ish-MISTO MANE, ambjent I PERSHTATSHEM PER AKTIVITET TREGTAR ME PARKI...

Postuar Jan 31, 2021  tek Te ndryshme
€1,750.00
Go to top