This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me sipërfaqe 65 m², pranë shkollës “10 Korriku” në Rus.

Postuar Oct 12, 2018  tek Apartamente ne shitje
€30,000.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Ali Demit. apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat ekzi...

Postuar Oct 12, 2018  tek Apartamente ne shitje
€50,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me sipërfaqe 68 m² me vendndodhje te Ish-5 Heronjtë. Postuar Oct 12, 2018  tek Apartamente ne shitje

€34,000.00
Tirane

Jepet me qera super apartament 2+1 luksoz tek Qendra Nobis shume prane Liqenit artificial. apartam...

Postuar Oct 12, 2018  tek Apartamente me qera
€1,200.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Kinostudios. apartamenti ndodhet ne kat te 5-te pallat ekz...

Postuar Oct 12, 2018  tek Apartamente ne shitje
€40,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi te Casa di Milano, rruga “Vaso Kadia”. Ambienti ka një sipërfaqe prej 160 m² dhe ndodhet në ka...

Postuar Oct 11, 2018  tek Te tjera
€112,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me sipërfaqe 108 m² të pozicionuar në katin e katërt pranë Teatrit “Mi...

Postuar Oct 11, 2018  tek Apartamente me qera
€300.00
Tirane

Jepet me qera apartament 3+1 ne zonen e Bllokut, Rr. Ismail Qemali. apartamenti ka siperfqe...

Postuar Oct 11, 2018  tek Apartamente me qera
€600.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 në katin VI në rrugën “Isuf Sokoli”, afër Zdrales. Postuar Oct 11, 2018  tek Apartamente ne shitje

€45,000.00
Tirane

Jepet me qera super apartament ne Myslym Shyri. apartamenti ndodhet ne kat te 6-te, pallat ...

Postuar Oct 11, 2018  tek Apartamente me qera
€800.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 prane Oxhakut. Apartamneti ndodhet ne kat te 1-re banimi, pall ekzistues me siperfaqe 72.9m2. Esh...

Postuar Oct 11, 2018  tek Apartamente ne shitje
€68,000.00
Vore

Ne Vlore, zona e Lungomares, shitet aprtament 1+1. apartamenti eshte i organizuar nga ambjenti i gatimit dhe ndenjes. n...

Postuar Oct 10, 2018  tek Apartamente ne shitje
€40,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron një apartament 1+1 për shitje me sipërfaqe 85 m² (duke përfshirë sipërfaqen e përbashkët) në kati...

Postuar Oct 09, 2018  tek Apartamente ne shitje
€40,000.00
Tirane

Tek hipoteka, prane hotel Prestige, jepet me qira apartament 1+1. apartamenti organizohet ...

Postuar Oct 08, 2018  tek Apartamente me qera
€350.00
Tirane

Shitet duplex ne Residencen Kodra e Diellit 2. Dupleksi eshte i mire organizuar ne katin e pare ne nje dhome ndenje me hapesire te bollshme dhe me...

Postuar Oct 08, 2018  tek Apartamente ne shitje
€120,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur në qendër të Shkodrës, tek ish-5 Heronjtë. Postuar Oct 08, 2018  tek Apartamente me qera

€250.00
Tirane

Komuna e Parisit, prapa shkolles Edit Durham, Jepet me qira apartament 3+1. apartamenti nd...

Postuar Oct 06, 2018  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 tek Zogu i Zi, prane Hotel Doro City. Ndodhet ne kat te 11-te, me siperfaqe 100 m2. Eshte ...

Postuar Oct 05, 2018  tek Apartamente me qera
€500.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 135 m² të ndodhur pranë kopështit “Tom Ali Mhilli”.

Postuar Oct 05, 2018  tek Apartamente ne shitje
€87,750.00
Tirane

Jepet me qera apartament 3+1 tek Lulishte 1 Maji, Komuna e Parisit. apartamenti ndodhet ne ...

Postuar Oct 05, 2018  tek Apartamente me qera
€400.00
Go to top