This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Ne zonen e Myslym Shyri, jap me qera apartament 1+1+BLK, Kati 3. apartamenti eshte i organi...

Postuar Sep 12, 2018  tek Te tjera
€300.00
Tirane

Prane shkolles "Qemal Stafa", jepet me qira apartament 1+1+BLK, Kati 5. apartamenti eshte i...

Postuar Sep 12, 2018  tek Apartamente me qera
€300.00
Tirane

Jepet me QIRA apartament 2+1. I organizuar ne 1 ambjent shume te bollshem ndenje dhe gatimi, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualet...

Postuar Sep 12, 2018  tek Apartamente me qera
€450.00
Tirane

Jepet me qera apartament 3+1+2+garazhd tek Liqeni i Thate. apartamenti ndodhet ne katin e k...

Postuar Sep 12, 2018  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

Prane shkolles "11 Janari", jepet me qira apartament 1+1, Kati 2. apartamenti eshte i organ...

Postuar Sep 12, 2018  tek Apartamente me qera
€450.00
Tirane

Prane shkolles "11 Janari", jepet me qira apartament 1+1, Kati 2. apartamenti eshte i organ...

Postuar Sep 12, 2018  tek Apartamente me qera
€500.00
Tirane

Ne Rr. Don Bosko, prane Supermarket VIVA, Jepet me QIRA apartament 2+1 ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor. I...

Postuar Sep 12, 2018  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

Prane shkolles "11 Janari", jepet me qira apartament 1+1, Kati 2. apartamenti eshte i organ...

Postuar Sep 12, 2018  tek Apartamente me qera
€450.00
Tirane

Prane shkolles "11 Janari", jepet me qira apartament 1+1, Kati 2. apartamenti eshte i organ...

Postuar Sep 12, 2018  tek Shtepia me qera
€500.00
Tirane

Ne Rr. Don Bosko, prane Supermarket VIVA, Jepet me QIRA apartament 2+1 ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor. I...

Postuar Sep 12, 2018  tek Shtepia me qera
€400.00
Shqiperi

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 me sipërfaqe 50m² në katin e katërt të banimit në Zdrale. Ka një sallo...

Postuar Sep 04, 2018  tek Apartamente me qera
€158.00
Tirane

Jepet me qera apartament qe ndodhet ne katin e 1-re banimi te nje vile private 3-kateshe. Eshte e organizuar ne 2 dhoma...

Postuar Sep 03, 2018  tek Apartamente me qera
€450.00
Tirane

Jepet me qera apartament 1+1 prane Stadiumit Dinamo. apartamenti ndodhet ne kat te 4-te, pa...

Postuar Sep 03, 2018  tek Apartamente me qera
€350.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Ali Demit prane ish Markates se Vjeter. apartamenti ndodhe...

Postuar Sep 03, 2018  tek Apartamente ne shitje
€90,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 me sipërfaqe 56 m² në katin e dytë në Rus, tek Pallati me Hark. Ka një...

Postuar Sep 01, 2018  tek Apartamente me qera
€142.00
Shkoder

Leshoj me qera apartament dhome e kuzhine ne qender,afer Institutit ..ne rrugen kryesore.Kati i dyte ..e mobiluar...150...

Postuar Sep 01, 2018  tek Shtepia me qera
€150.00
Shqiperi

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 me sipërfaqe 54 m² në katin e dytë tek Mëhalla e Çakajve.

Postuar Sep 01, 2018  tek Apartamente me qera
€150.00
Shqiperi

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 në shitje me sipërfaqe 68 m² në katin e tretë të banimit.

Postuar Sep 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
€44,200.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 në shitje me sipërfaqe 80 m² në katin e tretë të banimit.

Postuar Aug 30, 2018  tek Apartamente ne shitje
€52,000.00
Tirane

Yzberisht, Shitet apartament 2+1. apartament me nje siperfaqe 112m2, ndodhet ne katin e 7-t...

Postuar Aug 29, 2018  tek Apartamente ne shitje
€59,400.00
Go to top