This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në katin e parë të banimit të ndodhur te Kisha e Madhe, te pallati ...

Postuar Aug 29, 2018  tek Apartamente ne shitje
€65,000.00
Tirane

Jepet me qera apartamant 2+1 ne zonen e Vasil Shanto. apartamenti ndodhet ne kat te 1-re banimi, pallat i ri. Ka siperf...

Postuar Aug 27, 2018  tek Apartamente me qera
€350.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 në shitje me sipërfaqe 72 m² të pozicionuar në katin e tretë përbal...

Postuar Aug 23, 2018  tek Apartamente ne shitje
€37,000.00
Tirane

Jepet me qera apartament 1+1 ne zonen e Freskut prane Rruges se Thesarit. apartamenti ndodh...

Postuar Aug 23, 2018  tek Apartamente me qera
€200.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur te Kinemaja. apartamenti ndodhe...

Postuar Aug 22, 2018  tek Apartamente me qera
€240.00
Tirane

Shitet apartament prane Presidences. Ndodhet ne kat te 4-te te nje pallati shume mire te administruar. Ka siperfaqe te ...

Postuar Aug 22, 2018  tek Apartamente ne shitje
€459,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në katin e V të një pallati me adresë në Dërgut, te kullat Italiane...

Postuar Aug 20, 2018  tek Apartamente ne shitje
€39,600.00
Shkoder

Zbritje çmimi! Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 në katin e IV me sipërfaqe 57.5 m² dhe me adresë:...

Postuar Aug 20, 2018  tek Apartamente ne shitje
€23,000.00
Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 prane Qendres. apartamenti ndodhet ne kat te 6-te, pallat i ri...

Postuar Aug 20, 2018  tek Apartamente me qera
€800.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 prane UET-se. apartamenti ndodhet ne kat te 11-te. Ka siperfaqe 70 m2...

Postuar Aug 20, 2018  tek Apartamente ne shitje
€59,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne zonen e “21 Dhjetorit”. apartamenti ndodhet ne kat te 4-te, pallat...

Postuar Aug 20, 2018  tek Apartamente ne shitje
€85,000.00
Tirane

Jepet me qera apartament 3+1 ne Rrugen e Elbasanit, prane Ambasades Amerikane. apartamenti ...

Postuar Aug 20, 2018  tek Apartamente me qera
€500.00
Tirane

Shitet duplex ne zonen e Freskut prane Teleferikut. Duplex-i eshte i organizuar ne kat te 6-te dhe te 7-te te nje pallati te ri. Ka siperfaqe total...

Postuar Aug 20, 2018  tek Apartamente ne shitje
€92,040.00
Tirane

Jepet me qera apartament 3+1 prane Stadiumit Dinamo, ne Rr. “Andon Zako Cajupi”. apartament...

Postuar Aug 20, 2018  tek Apartamente me qera
€500.00
Tirane

Print Shitet apartament 2+1 ne zonen e Linzes. apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat ...

Postuar Aug 20, 2018  tek Apartamente ne shitje
€45,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 afer ish Stacionit te Trenit, ne Rr. “Karl Gega”. apartamenti ndodhet...

Postuar Aug 20, 2018  tek Apartamente ne shitje
€100,000.00
Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 ne zonen e Bllokut. apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, ka sip...

Postuar Aug 20, 2018  tek Apartamente me qera
€500.00
Tirane

Shitet apartament ne zonen e Bllokut, prane Njesise Nr. 5. apartamenti ndodhet ne kat te 7-...

Postuar Aug 20, 2018  tek Apartamente ne shitje
€190,000.00
Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 ne zonen e Myslym Shyrit. apartamenti organizohet ne 2 dhoma g...

Postuar Aug 20, 2018  tek Apartamente me qera
€500.00
Tirane

Shitet apartament ne Blv. “Zhan D’Ark”, prane Ministrise se Jashtme. apartamenti ndodhet ne...

Postuar Aug 20, 2018  tek Apartamente ne shitje
€88,950.00
Go to top