Refine your search

Tirane

ID : S085 Tirane, Shesim apartament 3+1 ne Rr. Bardhyl, prane Oslos. apartamenti me siperf...

Postuar May 26, 2018  tek Apartamente ne shitje
€77,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 tek ish-Shtëpia e Pionierit. Ka një sipërfaqe prej 68 m² dhe ndodh...

Postuar May 25, 2018  tek Apartamente ne shitje
€44,200.00
Tirane

Shitet apartament 3+1 tek Kodra e Diellit afer Qendres Kristal. apartamenti ka siperfaqe te...

Postuar May 25, 2018  tek Apartamente ne shitje
€130,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 te ish-Shtëpia e Pionierit. Ka një sipërfaqe prej 76.6 m² dhe ndod...

Postuar May 25, 2018  tek Apartamente ne shitje
€49,790.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 në katin e VII të banimit. apartamenti...

Postuar May 25, 2018  tek Apartamente ne shitje
€38,500.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 te shkolla “Jordan Misja”. apartamenti ...

Postuar May 24, 2018  tek Apartamente me qera
€300.00
Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 prane Hipotekes se Tiranes. apartamenti eshte i pershtatshme p...

Postuar May 24, 2018  tek Apartamente me qera
€450.00
Tirane

Shitet apartament tek zona e Freskut prane Bunkart. apartamenti ndodhet ne kat te 3-te bani...

Postuar May 24, 2018  tek Apartamente ne shitje
€35,000.00
Tirane

Jepet me qera apartament ne zonen e Brrylit, prane Bulevardit Bajram Curri. apartamenti ndo...

Postuar May 23, 2018  tek Apartamente me qera
€400.00
Vlore

SUPER OKAZION SHITET apartament 2+1 ME CERTIFIKATE PRONESIE Me siperfaqe totale 103 m², Kati i tete. Adresa: Vlore, ...

Postuar May 23, 2018  tek Apartamente ne shitje
€400.00
Durres

SUPER OKAZION SHITET apartament 2+1 ME CERTIFIKATE PRONESIE Koordinatat ne google maps 41.309262,19.4865977 Me siper...

Postuar May 22, 2018  tek Apartamente ne shitje
€450.00
Durres

SUPER OKAZION SHITET apartament 64.3 m2 ME CERTIFICATE PRONESIE Koordinatat ne google maps 41.321985,19.4791737 Me s...

Postuar May 22, 2018  tek Apartamente me qera
€420.00
Sarande

SUPER OKAZION SHITEN apartament I MEPOSHTME ME CERTIFIKATE TE RREGULLT PRONESIE Adresa: Sarande, Zona e Turizmit, Ka...

Postuar May 22, 2018  tek Apartamente ne shitje
€420.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 në Xhabije. apartamenti ka një sipërfaq...

Postuar May 22, 2018  tek Apartamente me qera
€157.00
Sarande

SUPER OKAZION SHITEN apartamentET E MEPOSHTME ME CERTIFIKATE TE RREGULLT PRONESIE Adresa: Sarande, Zona e Turizmit, ...

Postuar May 22, 2018  tek Apartamente ne shitje
€420.00
Tirane

Jepet me qera apartament3+1 per banim ose zyre afer UET-se. apartamenti ndodhet ne kat te 7...

Postuar May 22, 2018  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Astirit. apartamenti ndodhet ne kat te 1-re banim, me sipe...

Postuar May 22, 2018  tek Apartamente ne shitje
€42,700.00
Tirane

Jepet me qera apartament 1+1 ne zonen e Myslym Shyrit. apartamenti ndodhet ne kat te 4-te, ...

Postuar May 22, 2018  tek Apartamente me qera
€250.00
Tirane

Shitet apartament ne Blv. “Zhan D’Ark”, prane Ministrise se Jashtme. apartamenti ndodhet ne...

Postuar May 22, 2018  tek Apartamente ne shitje
€88,950.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Laprakes. apartamenti ndodhet ne kat t 4-te, pallat i ri i...

Postuar May 22, 2018  tek Apartamente ne shitje
€84,000.00
Go to top