Refine your search

Tirane

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Laprakes, Rr. "Dritan Hoxha". apartamenti ndodhet ne kat t...

Postuar May 24, 2018  tek Apartamente ne shitje
€65,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 afer Kodres se Diellit. apartamenti ndodhet ne kat te 3-te, me siper...

Postuar May 22, 2018  tek Apartamente ne shitje
€72,000.00
Tirane

apartamenti i ri SIP 114m2,i sapo perfunduar,ka nje oraganizim : soxhorno,2 dhoma gjumi,2 ballkone ,2 banja Pamja esht...

Postuar Jun 22, 2018  tek Apartamente ne shitje
€62,700.00
Tirane

apartamenti ka nje sip.105m2,ndodhet ne nje kompleks te ri i sapo ndertuar shume modern,me termoizolim,me sistem kamera...

Postuar Jun 22, 2018  tek Apartamente ne shitje
€57,750.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 i ri . Sip 66.3m2.me Ashensore,ka nje organizim 1 soxhorno,1 dhome gjumi. aneks,ballkon.zona afro...

Postuar Jun 22, 2018  tek Apartamente ne shitje
€32,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 me Sip 135 m2,ndodhet ne nje pallat te ri 8 katesh sapo ka perfunduar,me ashensor.Kati i 5.Ka nje...

Postuar Jun 22, 2018  tek Apartamente ne shitje
€52,000.00
Tirane

Jepet me qira, apartament 2+1. Organizohet nga ambjenti ndenjes dhe ngrenies, 2 dhoma gjumi, 2 banjo dhe ballkon. O...

Postuar Jun 22, 2018  tek Apartamente me qera
€500.00
Tirane

ID : 252101075 Tirane, Japim me Qera apartament 1+1 ne Rr. Kavajes, prane Kishes Katolike. aparta...

Postuar Jun 22, 2018  tek Apartamente me qera
€500.00
Tirane

ID : 602031089 Tirane, Shesim apartament 2+1 ne Rr. Xhanfize Keko, prane Big Market. apartament

Postuar Jun 22, 2018  tek Apartamente ne shitje
€90,000.00
Tirane

Ne Rr. Don Bosko, Jepet me Qira apartament 1+1. Me nje siperfaqe 73m2, ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri...

Postuar Jun 21, 2018  tek Apartamente me qera
€300.00
Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 prane Qendres. apartamenti ndodhet ne kat te 6-te, pallat i ri...

Postuar Jun 21, 2018  tek Apartamente me qera
€800.00
Tirane

Jepet me qera apartament 1+1 prane zones se Juridikut, Rr. "Lidhja e Prizerenit". apartament

Postuar Jun 21, 2018  tek Apartamente me qera
€250.00
Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 prane Kopshtit zoologjik. apartamenti ndodhet ne kat te 2-te, ...

Postuar Jun 20, 2018  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

Shitet Apartamenmt 1+1 65.5m me hipoteke, kati 3. Komuna e Parisit, Kompleksi KIKA 1, teresisht i mobiluar, 2 ashensore,98 mije euro, tel. 0693696370

Postuar Jun 20, 2018  tek Apartamente ne shitje
€98,000.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Freskut, Rr. "Dalip Topi'. apartamenti ndodhet ne kat te 3...

Postuar Jun 19, 2018  tek Apartamente ne shitje
€30,600.00
Tirane

Shitet apartament 3+1 prane Bllokut "Vasil Shanto". apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te n...

Postuar Jun 19, 2018  tek Apartamente ne shitje
€110,000.00
Tirane

Ne Don Bosko, Jepet me Qira apartament 2+1 ne katin e dyte te nje pallati te ri te pajisur me ashensor Postuar Jun 18, 2018  tek Apartamente me qera

€400.00
Tirane

Te Zogu i Zi, Jepet me Qira apartament 2+1 ne katin e peste te nje pallati te ri te pajisur me ashensor Postuar Jun 18, 2018  tek Shtepia me qera

€400.00
Tirane

Ne Bllok, Jepet me Qira apartament 2+1 ne katin e 7-te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. a...

Postuar Jun 18, 2018  tek Apartamente me qera
€800.00
Tirane

Jepet apartament 2+1 tek rruga Abdyl Fasheri. apartamenti ndodhet ne pallat te ri me ashens...

Postuar Jun 18, 2018  tek Apartamente me qera
€1,000.00
Go to top