Refine Search

Fsheh Hartën
Fotot ·  Listë

FOR RENT! Jepet me qera apartament i ri 2+1, i mobiluar, 250 euro/muaj, tek Rezidenca Shopi, Elbasan.

€250.00  | Elbasan
Postuar Jun 22, 2017 tek Apartamente me qera

apartamenti 2+1, jepet me qera 250 euro/muaj dhe ndodhet tek kompleksi i banimit ''Rezidenca Shopi'', ne buze te rruges, lagja 28 nentori, tek lulet, Elbasan, me parkim...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Apartament 1+1 ne shitje ne Dergut perballe gjimnazit Oso Kuka

€52,000.00  | Shkoder
Postuar Jun 22, 2017 tek Apartamente ne shitje

Sun Real Estate ofron per shitje nje hyrje apartamenti 1+1 ne shkoder. me adrese prane gjimnazit Oso Kuka, Dergut. Hyrja ka nje siperfaqe prej 78 m² dhe ndodhet ne...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Apartament ne shitje tek "Pazari i ri"

€1,300.00  | Shqiperi
Postuar Jun 22, 2017 tek Apartamente ne shitje

Shitet apartament 1+1 tek sheshi "Avni Rustemi". apartamenti ka siperfaqe 80.2 m2 dhe ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri me...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Apartament ne shitje prane Doro Hotel

€90,000.00  | Tirane
Postuar Jun 22, 2017 tek Apartamente ne shitje

Shitet apartament 2+1 prane Doro Hotel. apartamenti ka siperfaqe 100 m2 dhe ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri me ashensor....

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Apartament me qera prane stadiumit Dinamo.

€250.00  | Tirane
Postuar Jun 22, 2017 tek Apartamente me qera

Jepet me qera apartament 1+1 prane stadiumit Dinamo, Rr. Zef Jubani. apartamenti ndodhet ne kate te 2-te ne pallat te ri te pajisur me...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Apartament me qera prane stadiumit Dinamo.

€250.00  | Tirane
Postuar Jun 22, 2017 tek Apartamente me qera

Jepet me qera apartament 1+1 prane stadiumit Dinamo, Rr. Zef Jubani. apartamenti ndodhet ne kate te 2-te ne pallat te ri te pajisur me...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Bogdaneve.

€500.00  | Tirane
Postuar Jun 22, 2017 tek Shtepia me qera

Tirane, Japim me Qera apartament 2+1 ne Rr. Bogdaneve. apartament 2+1+2WC+2bllk, me siperfaqe 125 m2, i shtruar ne parket, ndodhet ne katin e...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, Japim me Qera Apartament 2+1 ne Rr. Bogdaneve.

€500.00  | Tirane
Postuar Jun 22, 2017 tek Shtepia me qera

Tirane, Japim me Qera apartament 2+1 ne Rr. Bogdaneve. apartament 2+1+2WC+2bllk, me siperfaqe 125 m2, i shtruar ne parket, ndodhet ne katin e...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Apartament 2+1 ne shitje tek ish 5 Heronjte

€68,900.00  | Shkoder
Postuar Jun 22, 2017 tek Apartamente ne shitje

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 ne qendër të Shkodrës me adresë: Rruga Qemal Draçini, tek ish 5 Heronjtë. Prona ndodhet në katin e IX-të...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Apartament me qera tek zona e Liqenit

€300.00  | Tirane
Postuar Jun 22, 2017 tek Apartamente me qera

Jepet me qera apartament 1+1 ne zonen e Liqenit. apartamenti ka siperfaqe 66 m2 dhe ndodhet ne kate te 2-te. Perbehet nga 1 dhome gjumi, 1...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Apartament ne shitje ne zonen e Selites

€78,000.00  | Tirane
Postuar Jun 22, 2017 tek Apartamente ne shitje

Shitet apartament 3+1 ne zonen e Selites, ne Rr. ” Gjin Gjergji”. apartamenti ndodhet ne katin e 2-te dhe ka siperfaqe 92.3m2 qe...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Apartament 2+1 ne shitje Rruga. Studenti, te Tatim Taksat

€53,630.00  | Shkoder
Postuar Jun 22, 2017 tek Shtepia ne shitje

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament në katin e 5-të, me adresë te Rektorati (Tatim-Taksat) mbas bibliotekes Marin Barleti, Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt


Apartament 2+1 ne shitje Rruga. Studenti, te Tatim Taksat

€53,630.00  | Shkoder
Postuar Jun 22, 2017 tek Shtepia ne shitje

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament në katin e 5-të, me adresë te Rektorati (Tatim-Taksat) mbas bibliotekes Marin Barleti, Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   KontaktLajmërohu me email për:

Kërko Fjale kyçe "apartament"

Merr email për çdo postim që do të shfaqet këtu.
Dërgo email alert    tek