This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Shkoder

apartamentet ofrohen për ju në një godinë rezidenciale 4-katëshe me nga 9 banesa secili, si dhe garazh në katin nëntokë...

Postuar Jul 17, 2018  tek Apartamente ne shitje
Shkoder

Sun Real Estate ofron dy apartamente 2+1 me qira në katin e II dhe të III të banimit me një sipërfaqe prej 120 m² dhe a...

Postuar Jul 14, 2018  tek Apartamente me qera
€300.00
Sarande

SHITEN apartamenteT E MEPOSHTME ME CERTIFIKATE TE RREGULLT PRONESIE Adresa: Sarande, Zona e Turizmit, Kanali i Cukes,...

Postuar Jul 03, 2018  tek Apartamente ne shitje
€420.00
Sarande

SUPER OKAZION SHITEN apartamenteT E MEPOSHTME ME CERTIFIKATE TE RREGULLT PRONESIE Adresa: Sarande, Zona e Turizmit, ...

Postuar Jul 03, 2018  tek Apartamente ne shitje
€420.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne rezidencen Kodra e Diellit. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te ne nje kompleks banimi, ka siperfaqe 126.4 m2. Eshte i orga...

Postuar Jun 28, 2018  tek Apartamente ne shitje
€94,800.00
Tirane

Shitet apartament ne Blv. “Zhan D’Ark”, prane Ministrise se Jashtme. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe 114m...

Postuar Jun 28, 2018  tek Apartamente ne shitje
€88,950.00
Tirane

Jepen me qera apartamente 1+1 dhe 2+1 tek Ish Fusha Aviacionit. apartamentet ndodhen ne nje...

Postuar Jun 28, 2018  tek Apartamente me qera
€250.00
Tirane

Shiten apartamente 1+1 dhe 2+1 me siperfaqe te ndryshme ne zonen e kopshtit botanik ne afersi te xhamise. Postuar Jun 27, 2018  tek Te tjera

€850.00
Vlore

Shiten apartamente 1+1 në një prej zonave me pamjen më të bukur në Vlorë (zona e vilave te presidencës ne Uje te Ftohte...

Postuar Jun 23, 2018  tek Apartamente ne shitje
€46,500.00
Vlore

Shiten apartamente 1+1 në një prej zonave me pamjen më të bukur në Vlorë (zona e vilave te presidencës ne Uje te Ftohte...

Postuar Jun 23, 2018  tek Apartamente ne shitje
€46,500.00
Tirane

apartamente Qera For Rent Apartment 1 + 1, 1st floor, bathroom, veranda or balcony, To December 21, Tirana, furnished,...

Postuar Jun 17, 2018  tek Apartamente me qera
€300.00
Go to top