Refine your search

Lushnje

Në zonën më të bukur të qytetit të Lushnjës, ne BULEVARDI SHËTITORJA E PALMAVE, jepen me qera: 1) Dyqan 2) Apartament 2 + 1 + banjo 3) Garazh 35...

Postuar Aug 10, 2017  tek Apartamente me qera
Sarande

shitet vile 2kateshe afer pikes turistike ''KALAJA E LEKURSIT''. Me dokumenta te hipotekuara. Ka 5 apartamente te kompl...

Postuar Jul 31, 2017  tek Shtepia ne shitje
€450,000.00
Sarande

Okazion ditet e mbetura nga data 19 qershor-4 korik dhe nga 26 gushti dhe ne shtator shtepia jepet me 20 euro nata nga 35. Jepet me qera apartament...

Postuar Jul 13, 2017  tek Apartamente me qera
€35.00
Durres

Apartament 2+1 me siperfaqe fizike 115 metra katrore. Apartamenti eshte i pajisur me 2 dhoma gjumi, nje ndenje-gatim,dy tualete dhe nje ballkon. Ap...

Postuar Jul 13, 2017  tek Apartamente ne shitje
€950.00
Tirane

Shitet apartament ne nje nga rezidencat me luksoze te qytetit te Tiranes. Apartamenti eshte ne katin e 18 dhe eshte 258m2, ka mundesi qe te ndahet ...

Postuar Jul 13, 2017  tek Apartamente ne shitje
€1,850.00
Durres

Shiten apartamente 2+1 okazion. apartamentet jane te gjitha me pamje nga deti dhe fillojne ...

Postuar Jul 13, 2017  tek Apartamente ne shitje
€1,050.00
Durres

Shiten apartamente 1+1 okazion. apartamentet jane te gjitha me pamje nga deti dhe fillojne ...

Postuar Jul 13, 2017  tek Apartamente ne shitje
€1,050.00
Shqiperi

Sun Real Estate ofron per shitje 4 apartamente ne te njejtin Pallat me adresen: "Sheshi Demokracia" tek (Ish 5 Heronj...

Postuar Jul 13, 2017  tek Shtepia ne shitje
€650.00
Vore

Jepen me qera per pushime apartamente 1 + 1 totalisht te mobiluar me mobilje bashkohore dhe te pa banuar me pare.

Postuar Jul 13, 2017  tek Apartamente me qera
Durres

Shiten apartamente me hipoteke tek shkembi i kavajes,ngjitur me kampin e pionereve.apartamente

Postuar Jul 13, 2017  tek Apartamente ne shitje
€33,000.00
Durres

Shiten apartamente 1+1 dhe 2+1 tek Shkembi i Kavajes tek kompleksi ''Drilon''. Kompleksi ndodhet mbi shinat, por shume ...

Postuar Jul 13, 2017  tek Apartamente ne shitje
€24,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 prane stacionit te trenit, shume afer bul. Zogu i Pare dhe 20 m larg bulevardit te ri qe po ndertohet. Apartamenti ka siperfa...

Postuar Jul 13, 2017  tek Apartamente ne shitje
€100,000.00
Vlore

Jepen me qera per pushime apartamente 1 + 1 totalisht te mobiluar me mobilje bashkohore dhe te pa banuar me pare.

Postuar Jul 13, 2017  tek Turizem
€1.00
Vlore

Vlore, jap me qera apartament (Uji i Ftoht)  Uji i FtohtDisponojm apartamente 1+1 2+1 dhe Studio per pushimet v...

Postuar Feb 04, 2011  tek Apartamente me qera
€0.00
Go to top