This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Ne astir, prane Vila L, Jepet me qira apartament 2+1+2 tualete. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim. Organizohet...

Postuar Oct 04, 2018  tek Apartamente me qera
€250.00
Tirane

Ne zonen e astirit, shitet apartament 3+1+2 tualete. Apartamenti me sip.173m2 dhe organizohet nga ambjenti i gatimit, ...

Postuar Oct 03, 2018  tek Apartamente ne shitje
€121,100.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 ne Unaze te Re, ne zonen e astirit. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te, pallat i ri, me siperfaqe...

Postuar Oct 03, 2018  tek Apartamente ne shitje
€48,000.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 ne zonen e astirit. Ndodhet ne kat te 8-te dhe ka siperfaqe te bollshme prej 90m2. Eshte i organi...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
€55,000.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 ne zonen e astirit. Apartamenti ndodhet ne kat te 1-re banim, me siperfaqe 77.6m2, te organizuar ...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
€42,700.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne Unaze te Re, zona e astirit brezi i dyte i pallatve. Ka siperfaqe te bollshme 116m2 qe organiz...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
€79,400.00
Tirane

Fast food “Sekreti i Pites” kerkon te punesoje nje person me eksperience pune ne fast food. Puna eshte me turne dhe paga eshte e kenaqshme, sigurac...

Postuar Sep 25, 2018  tek Bar, Restorant, Hotel
Tirane

Fast food “Sekreti i Pites” kerkon te punesoje nje person me eksperience pune ne fast food. Puna eshte me turne dhe paga eshte e kenaqshme, sigurac...

Postuar Sep 25, 2018  tek Bar, Restorant, Hotel
Go to top