Refine your search

Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në Pedonale. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të banimit dhe ka një sipërfaqe prej 100 m²...

Postuar May 22, 2018  tek Apartamente ne shitje
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 të ndodhur në qendër të qytetit, në Parrucë. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 65 m² dhe ndodhet...

Postuar May 10, 2018  tek Apartamente me qera
€157.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një objekt ndërtese të ndodhur në katin e IV me sipërfaqe 110 m² dhe me vendndodhje në pedonale, rruga “28 nëntori”. ...

Postuar May 09, 2018  tek Te tjera
€280.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një hotel 3-katësh dhe Karburant në rrugën Shkodër-Lezhë (kilometri i 9-të) midis kryqëzimit të Vaut të Dejës dhe ...

Postuar May 23, 2018  tek Te tjera
€299,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi me adresë: rruga “Hysen Laçej", tek rreth-rrotullimi në Dobraç. Dyqani ndodhet në katin e I...

Postuar May 22, 2018  tek Te tjera
€185,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 në Xhabije. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 75 m² dhe ndodhet në katin e katërt të pallatit. ...

Postuar May 22, 2018  tek Apartamente me qera
€157.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për vilë dy-katëshe e gjysmë me një sipërfaqe të brendshme prej 310 m² dhe e ndërtuar në një truall me sipërfaqe 700 m². Vil...

Postuar May 21, 2018  tek Shtepia ne shitje
€265,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 90 m². Apartamenti ndodhet te Spitalet në katin e 6 të banimit. Ka dy dhoma gju...

Postuar May 19, 2018  tek Apartamente ne shitje
€40,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 në katin e parë me një sipërfaqe prej 100 m² dhe adresë: rruga “Marin Biçikemi”, përballë Kishë...

Postuar May 19, 2018  tek Apartamente ne shitje
€68,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në Sarreq. Apartamenti ndodhet në kat të dytë dhe ka një sipërfaqe prej 92 m². Ka dy dhoma g...

Postuar May 19, 2018  tek Apartamente ne shitje
€46,000.00
Vlore

Shitet Apartament 2+1, 2 banjo, 3 ballkone, me hipoteke, kati 5 banim, pamje rruge kryesore, kryqezimi Kali Trojes, i...

Postuar May 18, 2018  tek Apartamente ne shitje
€72,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në katin e VII me një sipërfaqe prej 86 m² dhe adresë: rruga “Lekë Dukagjini”. Apartamenti p...

Postuar May 18, 2018  tek Apartamente ne shitje
€47,300.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 3+1 me sipërfaqe 125 m² dhe me adresë: rruga “Martin Camaj”, te pallati me hark. Apartamenti ndodhet...

Postuar May 18, 2018  tek Apartamente me qera
€157.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në Parrucë. Apartamenti ndodhet në katin e dytë dhe ka një sipërfaqe prej 60 m². Ka dy dhoma...

Postuar May 18, 2018  tek Apartamente ne shitje
€49,593.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 170 m² të ndodhur në katin e dytë dhe me adresë: rruga “Vaso Kadia”, te Instituti. ...

Postuar May 18, 2018  tek Te tjera
€700.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me vendndodhje në Rus, tek ish-50 lekëshi. Apartamenti pozicionohet në kat të dytë të një ndë...

Postuar May 18, 2018  tek Apartamente ne shitje
€50,400.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 në Pedonale. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të banimit dhe ka një sipërfaqe prej 100 m². K...

Postuar May 18, 2018  tek Apartamente me qera
€400.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan në Parrucë, te Bulevardi “Zogu I” me sipërfaqe 23 m², në katin përdhe. ✔Cilësitë e dyqanit: - Është i s...

Postuar May 17, 2018  tek Te tjera
€197.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 2+1 me vendndodhje: rruga “Tepe” (te rotondoja). Prona ka një sipërfaqe ndërtimi prej 120 m² d...

Postuar May 17, 2018  tek Shtepia ne shitje
€113,000.00
Tirane

Tirane, Japim me Qira Apartament 2+1 ne Rr. Pjeter Budi, prane Drejtorise se Higjenes. Apartamenti me siperfaqe 100 m2 eshte I organizuar ne 2 dhom...

Postuar May 17, 2018  tek Apartamente me qera
€600.00
Go to top