This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Shkoder

Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 1+1 me sipërfaqe 77 m², tek Teatri “Migjeni”. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë banim, ka: -nj...

Postuar Aug 13, 2019  tek Apartamente ne shitje
€46,200.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me sipërfaqe 68 m² me vendndodhje te Ish-5 Heronjtë. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të...

Postuar Aug 13, 2019  tek Apartamente ne shitje
€34,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 86 m², me vendndodhje te ish-5 Heronjtë. Apartamenti ndodhet në katin e VI të ndë...

Postuar Aug 13, 2019  tek Apartamente ne shitje
€47,300.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me sipërfaqe 85.4 m², me vendndodhje tek ish-5 Heronjtë. Apartamenti ndodhet në katin e VII të...

Postuar Aug 13, 2019  tek Apartamente ne shitje
€51,240.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me sipërfaqe 70 m² të ndodhur pranë Kinema “Millennium”. Apartamenti ndodhet në katin e VIII, ...

Postuar Aug 13, 2019  tek Apartamente ne shitje
€48,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 pranë Enotekës, G'juhadol. Apartamenti ka sipërfaqe 74.6 m² dhe ndodhet në katin e parë. Zona...

Postuar Aug 04, 2019  tek Apartamente ne shitje
€60,355.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 108 m², tek Teatri “Migjeni”. Apartamenti ndodhet në katin e II banim, ka: -një sa...

Postuar Aug 04, 2019  tek Apartamente ne shitje
€64,800.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 pranë Enotekës, G'juhadol. Apartamenti ka sipërfaqe 111 m² dhe ndodhet në katin e tretë. Zona...

Postuar Aug 04, 2019  tek Apartamente ne shitje
€74,925.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi në katin e IV të ndërtesës, me adresë: rruga “Kolë Idromeno”, në pedonale, te Postuar Jul 17, 2018  tek Ambiente te tjera

€356.00
Go to top