This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi në katin e IV të ndërtesës, me adresë: rruga “Kolë Idromeno”, në pedo...

Postuar Jul 17, 2018  tek Reklama te tjera
€356.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Tiranes se Re. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 60m2 dhe ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor te ndertuar vite...

Postuar Feb 25, 2021  tek Apartamente ne shitje
€90,000.00
Tirane

Shitet ambient zyre ne zonen qendrore te Myslym Shyrit. Ambienti ndodhet ne nje qender multifunksionale biznesi. Siperf...

Postuar Feb 25, 2021  tek Zyre ne shitje
€112,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi me Adrese: 📍Sheshi “Demokracia”. Sipërfaqe: 📏67 m², kati -1. Veçor...

Postuar Feb 25, 2021  tek Te ndryshme
€110,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira me një ambient biznesi me: Adrese: 📍Kolaudimi Sipërfaqe:📏 80m² Cilesite e ambjentit: -nd...

Postuar Feb 25, 2021  tek Te ndryshme
€600.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me: Adrese: 📍 Prek Cali,kati (-1) Sipërfaqe:📏170 m². 💶ÇMIMI: 50'000l...

Postuar Feb 25, 2021  tek Te ndryshme
€406.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira ambient biznesi me: Adrese: 📍 Instituti Sipërfaqe:📏150 m²,kati (-1). Mund te shfrytezohet...

Postuar Feb 25, 2021  tek Te ndryshme
€820.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me: Adrese: 📍Ish 5 heronjte,kati -1 Sipërfaqe: 📏 600 m² Cilesite e Am...

Postuar Feb 25, 2021  tek Te ndryshme
€2,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me: Adrese:📍 rruga“Dasho Shkreli”. Sipërfaqe :📏68 m² Cilesite e ambj...

Postuar Feb 25, 2021  tek Te ndryshme
€204.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi në katin (-1) te ndodhur ne rrugen ''Vaso Kadia ,afer Piano Bar dhe ...

Postuar Feb 25, 2021  tek Te ndryshme
€10,000.00
Shkoder

Mundesi e arte investimi. 📐Toke me siperfaqe 23 dynym. 📍 E pozicionuar ne hyrje te Shkoder, lagjen Bahcallek. 📍Siperfaqja e konsiderueshme dhe po...

Postuar Feb 25, 2021  tek Toke ne shitje
€1.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një objekt biznesi me adrese:L.3 Heronjte,Rr 3 Heronjte dhe me nje sipërfaqe te pergjith...

Postuar Feb 25, 2021  tek Te ndryshme
€162.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në Parrucë, te Dekori. Apartamenti ka sipërfaqe 83 m² dhe ndodhet në katin e parë banim (I). P...

Postuar Feb 25, 2021  tek Apartamente ne shitje
€58,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur te Prek Cali dhe me një sipërfaqe te pergjithshme prej 70 ...

Postuar Feb 25, 2021  tek Te ndryshme
€285.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një objekt 2-katësh me sipërfaqe 440 m² për secilin kat. Objekti ndodhet në rrugën “Adem Jashari”, pranë kolaudimit t...

Postuar Feb 25, 2021  tek Te ndryshme
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi në katin e dytë të një ndërtese me adresë: Rruga Kolë Idromeno, mbi b...

Postuar Feb 25, 2021  tek Te ndryshme
€406.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 60 m² te Kryqëzimi i ish-Degës. Ambienti ndodhet në kati...

Postuar Feb 25, 2021  tek Te ndryshme
€406.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me: Adresë:📍 ne vijën e parë tek pallatet Fishta, Velipojë. Sipërfaqe...

Postuar Feb 25, 2021  tek Te ndryshme
€3,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me: Adrese:📍 rruga ''Hysen Lacej'', rrethrrotullimi i Dobraçit,Shkode...

Postuar Feb 23, 2021  tek Te ndryshme
€407.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me: Adrese: 📍Dollari,Shkoder sipërfaqe📏 200 m² në katin e dytë. ✔Amb...

Postuar Feb 19, 2021  tek Dyqan me qera
€407.00
Go to top