This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Shkoder

Sun Real Estate ofron në shitje një objekt dy katësh të ndodhur në zonën ish-Artistikes,1 km nga qendra e qytetit. Objekti ka një sipërfaqe prej 35...

Postuar Sep 13, 2018  tek Te tjera
€62,000.00
Tirane

Jepet me qera zyre ne zonen e Myslym Shyrit. Ambienti ndodhet ne kat te 3-te, pallat ekzistues. Zyra ka siperfaqe 100 m2 dhe eshte ne gjendje shume...

Postuar Sep 12, 2018  tek Shtepia me qera
€1,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambjent biznesi, dy katëshe të ndodhur në rrugen “Mirash Ivanaj”. Ndërtesa ka një sip...

Postuar Sep 12, 2018  tek Te tjera
€2,000.00
Tirane

Jepen me qera zyra prane zones Bllokut. Zyrat jane te pozicionura ne kat te 2-te, pallat i ri me hyrje te dedikuar. Kane siperfaqe te bollshme prej...

Postuar Sep 12, 2018  tek Apartamente me qera
€4,500.00
Shqiperi

Sun Real Estate ofron për shitje një biznes me sipërfaqe 500m² të ndodhur në Shëtitoren e Molos. Prona përfshin një ndërtesë një katëshe me sipërfa...

Postuar Sep 04, 2018  tek Te tjera
€6,000.00
Tirane

Shitet vile 3-kateshe dhe toke ne Vishaj. Vila ka siperfaqe 510m2 dhe siperfaqe toke 3560 m2. Vila eshte ne gjendje shume te mire me punime teper c...

Postuar Aug 20, 2018  tek Shtepia ne shitje
€500,000.00
Tirane

Jepet me qera apartament 3+1 ne Rrugen e Elbasanit, prane Ambasades Amerikane. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri. Ka siperfaq...

Postuar Aug 20, 2018  tek Apartamente me qera
€500.00
Tirane

Print Jepet me qera magazine ne zonen e Vaqarrit. Ambienti ka siperfaqe totale 2000 m2. Eshte ne gjendje te mire, i ndricuar, i pershtatshem dhe f...

Postuar Aug 20, 2018  tek Te tjera
€4,000.00
Tirane

Jepet me qera ambient per zyre prane “Qyteti Studenti”. Ambienti eshte i lokalizuar ne kat te 2-te te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe 125m2 te ...

Postuar Aug 20, 2018  tek Te tjera
€460.00
Tirane

Jepet me qera ambient komercial ne zonen e Laprakes. Ambienti eshte i ndare ne 2 kate me siperfaqe totale 125m2. Kati i 1-re ka siperfaqe 70 m2 dhe...

Postuar Aug 20, 2018  tek Te tjera
€540.00
Tirane

Jepet me qera ambient per zyre ne Rr. “Abdyl Frasheri”(rruge dytesore). Ambienti ndodhet ne kat te 1-re banim, pallat te ri. Ka siperfaqe 145 m2, ...

Postuar Aug 20, 2018  tek Te tjera
€1,000.00
Tirane

Jepet me qera ambient komercial ne Rr. Sami Frasheri, prane Petro Ninit. Ambienti ndodhet ne kat te 2-te, me siperfaqe 174m2. Eshte open space, i s...

Postuar Aug 20, 2018  tek Te tjera
€1,500.00
Tirane

Shitet dyqan prane Bllokut te Ambasadeve ne Rr. e Durresit. Dyqani ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri, te sapo perfunduar. Ka siperfaqe 46....

Postuar Aug 20, 2018  tek Shtepia ne shitje
€75,000.00
Tirane

Jepet me qera ambient komercial ne zonen e Unazes se Re. Ambienti ka siperfaqe totale 1350 m2 dhe te ofron mundesi ndarje perkatesisht ne 2 ambient...

Postuar Aug 20, 2018  tek Te tjera
€8,100.00
Tirane

Shitet dyqan ne zonen e Freskut. Dyqani ndodhet ne katin zero afer rruges kryesore, me siperfaqe 56m2. Eshte i pajisur me fasade xhami te jashtme d...

Postuar Aug 20, 2018  tek Te tjera
€70,000.00
Tirane

Shitet biznesi ose jepet me qera Bar-Restorant ne zonen e Freskut. Ambienti eshte i organizuar ne 2 kate perkatesisht n...

Postuar Aug 20, 2018  tek Te tjera
€70,000.00
Durres

Shitet ambient komercial ne qender te Durresit. Ambienti eshte i lokalizuar ne kat te 1-re shume prane rruges kryesore. Ka siperfaqe te bollshme pr...

Postuar Aug 17, 2018  tek Te tjera
€1,320,000.00
Tirane

Ne zonen e Ali Demit, Shitet Ambjent biznesi dhe biznesi. Ambjenti me nje siperfaqe 255 ...

Postuar Aug 16, 2018  tek Te tjera
€892,500.00
Tirane

Ne Rrugen e Kosovareve, Jepet me Qira Ambjent Komercial. Ambjenti me siperfaqe 63 m2, ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri cilesor. Organizoh...

Postuar Aug 09, 2018  tek Te tjera
€600.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi në katin e IV të ndërtesës, me adresë: rruga “Kolë Idromeno”, në pedo...

Postuar Jul 17, 2018  tek Te tjera
€356.00
Go to top