This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Shkoder

🥇Kompania Extra ofron per shitje 18 apartamente 🏖⛵️pushimi ne Shengjin! 📍Kompleksi eshte i pozocionuar vetem 100m nga Deti ndodhet ne Kune Shengj...

Postuar Jun 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€1.00
Shkoder

🆕Listim i ri!! 🏡Shitet super apartament 2+1 dhe 1 Grarazh (zone me kerkese te larte per blerje) 🎯Ndodhet perball Kate...

Postuar Jun 06, 2019  tek Apartamente ne shitje
€78,000.00
Go to top