This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Ish Espozita, jepet me qira apartament 3+1 per zyra. Ambjenti organizohet nga 4 hapesira, 2 tualete dhe 2 ballkone. siperfaqe 143 m2, kati i 4 ban...

Postuar Jan 16, 2019  tek Zyre me qera
€500.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Astirit. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat i ri me orientim nga Perendimi. Ka siperfaqe totale 51.2m2 dhe...

Postuar Jan 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€40,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një objekt 3-katësh, me sipërfaqe 145 m² të ndodhur në Pedonalen e qytetit të Shkodrës, pranë Bashkisë. Objekti ndahe...

Postuar Jan 10, 2019  tek Te ndryshme
€1,500.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur tek Kryqëzimi ish-Degës. Ambjenti ka një sipërfaqe totale prej 45 m² dhe ka një banjo....

Postuar Dec 27, 2018  tek Dyqan me qera
€325.00
Go to top