This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira ambient biznesi të ndodhur tek Instituti. Ambienti ka sipërfaqe 150 m² dhe ndodhet në kat -1. Hapësira e bollshme e a...

Postuar Feb 12, 2019  tek Te ndryshme
€800.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me vendndohje në Pedonale. Ambienti ka sipërfaqe prej 21 m² dhe ka një vetratë xhami e cila mundëson shikue...

Postuar Feb 12, 2019  tek Dyqan me qera
€240.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në rrugën “Dasho Shkreli”. Ambienti ka sipërfaqe 68 m² dhe ndodhet pranë rrugës kryeso...

Postuar Mar 16, 2019  tek Dyqan me qera
€200.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në rrugën “Hasan Riza Pasha”, tek Dollari. Ambienti gëzon një sipërfaqe prej 160 m². P...

Postuar Mar 16, 2019  tek Dyqan me qera
€1,200.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një objekt 3-katësh, me sipërfaqe 145 m² të ndodhur në Pedonalen e qytetit të Shkodrës, pranë Bashkisë. Objekti ndahe...

Postuar Mar 16, 2019  tek Shtepia me qera
€1,500.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një objekt 3-katësh, me sipërfaqe 145 m² të ndodhur në Pedonalen e qytetit të Shkodrës, pranë Bashkisë. Objekti ndahe...

Postuar Mar 05, 2019  tek Te ndryshme
€1,500.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Astirit. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat i ri me orientim nga Perendimi. Ka siperfaqe totale 51.2m2 dhe...

Postuar Mar 05, 2019  tek Apartamente ne shitje
€40,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në rrugën “Hasan Riza Pasha”, tek Dollari. Ambienti gëzon një sipërfaqe prej 160 m². P...

Postuar Mar 05, 2019  tek Te ndryshme
€1,200.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me vendndohje në Pedonale. Ambienti ka sipërfaqe prej 21 m² dhe ka një vetratë xhami e cila mundëson shikue...

Postuar Mar 05, 2019  tek Dyqan me qera
€240.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me vendndohje në Pedonale. Ambienti ka sipërfaqe prej 21 m² dhe ka një vetratë xhami e cila mundëson shiku...

Postuar Mar 05, 2019  tek Dyqan me qera
€245.00
Go to top