This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Jepet me qera apartament 3+1 ne zonen e Don boskos. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje vile 4-kateshe. Ka siperf...

Postuar Jan 30, 2019  tek Apartamente me qera
€350.00
Tirane

Don bosko, jepet me qira apartament 2+1. Apartamenti organizohet nga ambjenti i gatim ndenjes, 2 dhoma gjumi, nje tuale...

Postuar Jan 28, 2019  tek Apartamente me qera
€270.00
Tirane

Shitet apartament i mobiluar 2+1 ne Don bosko. Apartamenti ndodhet ne kat te 7-te , pallat i ri. Ka siperfaqe 85 m2 te ...

Postuar Jan 15, 2019  tek Dyqan me qera
€600.00
Tirane

Jepet me qera ambient zyre ne zonen e Don boskos. Zyra ndodhet ne kat te 5-te, pallat i ri buze rruge kryesore me orien...

Postuar Jan 15, 2019  tek Zyre me qera
€450.00
Tirane

Jepet me qera dyqan ne zonen e Don boskos, prane rruges kryesore. ndodhet ne katin zero me siperfaqe 72m2. Eshte i perb...

Postuar Jan 13, 2019  tek Dyqan me qera
€350.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Don boskos. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te, pallat i ri me siperfaqe 98m2. Ka ne p...

Postuar Jan 13, 2019  tek Apartamente ne shitje
€88,000.00
Tirane

Ne rrugen Don bosko, brenda nje kompleksi shume cilesor shitet dyqan. Dyqani ndodhet ne katin perdhe dhe ka nje siperf...

Postuar Feb 15, 2019  tek Dyqan ne shitje
€124,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Don boskos. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te banimi te nje pallati te ri. Ka siperfa...

Postuar Feb 12, 2019  tek Apartamente ne shitje
€70,500.00
Go to top