This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Shiten apartamente ne fazen perfundimtare te punimeve ne nje kompleks te ri banimi ne zonen e Don boskos. Apartamentet ...

Postuar Oct 16, 2018  tek Apartamente ne shitje
€70,980.00
Tirane

Ne zonen e Don boskos, shitet apartament 1+1. Apartamenti organizohet nga ambjenti i gatimit dhe ndenjes, nje dhome gj...

Postuar Oct 15, 2018  tek Apartamente ne shitje
€49,000.00
Tirane

Ne Rr. Don bosko, Jepet me QIRA apartament 4+1+2 tualete, ne katin e 5 te nje pallati ekzistues, por me ashensor. I org...

Postuar Oct 03, 2018  tek Apartamente me qera
€450.00
Tirane

Shitet apartament 3+1 ne zonen e Don boskos. ndodhet ne kat te 5-te, pallat ekzistues. ka siperfaqe 100 m2 qe organizoh...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
€85,000.00
Tirane

Ne Don bosko, Kompleksi Vizion+, Jepet me Qira Apartament 2+1 ne katin e peste te nje pallati te ri te pajisur me ashen...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente me qera
€350.00
Tirane

URGJENTE.......Shitet Biznesi ne Vizion+, Don bosko. Biznesi ndodhet ne nje nga komplekset me te mira ne zone, me nje...

Postuar Oct 01, 2018  tek Te tjera
€40,000.00
Tirane

URGJENTE.......Shitet Biznesi ne Vizion+, Don bosko. Biznesi ndodhet ne nje nga komplekset me te mira ne zone, me nje...

Postuar Oct 01, 2018  tek Te tjera
€40,000.00
Tirane

Shitet apartament me cmim kleringu ne Rezidencen Fiori di Bosco. Ne nje nga komplekset me te qeta dhe me te bukukura shitet apartament 2+1+2 me nj...

Postuar Sep 22, 2018  tek Apartamente ne shitje
€88,620.00
Tirane

Jepet me qera dyqan ne Don bosko. Dyqani ndodhet ne katin zero prane rruges kryesore. Ka siperfaqe te bollshme prej 122...

Postuar Sep 19, 2018  tek Te tjera
€365.00
Tirane

Jepet me Qira Apartament 3+1 ne Rr. Don bosko, prane Kishes. Apartament me nje siperfaqe 120m², ndodhet ne katin e ...

Postuar Sep 19, 2018  tek Apartamente me qera
€300.00
Tirane

Ne Don bosko, Jepet Me Qira Apartamenti 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 5. Organizohet nga nje dhome ndenje dhe...

Postuar Sep 19, 2018  tek Apartamente me qera
€450.00
Tirane

Jepet me qira apartament 1+1 ne rrugen Don bosko. Apartamenti eshte pjese e kompleksit Vizion+. Organizohet si me posht...

Postuar Sep 12, 2018  tek Apartamente me qera
€250.00
Tirane

Ne Don bosko, Jepet me Qira Apartament 1+1 ne katin e peste te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar nga sa...

Postuar Sep 12, 2018  tek Apartamente me qera
€300.00
Tirane

Jepet me qera Apartament 2+1+2 ne Don bosko, afer Vizion +. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri af...

Postuar Sep 12, 2018  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

Jepet me QIRA apartament 2+1. I organizuar ne 1 ambjent shume te bollshem ndenje dhe gatimi, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. I mobiluar ne menyre bash...

Postuar Sep 12, 2018  tek Apartamente me qera
€450.00
Tirane

Ne Rr. Don bosko, prane Supermarket VIVA, Jepet me QIRA apartament 2+1 ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor. I...

Postuar Sep 12, 2018  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

Ne Rr. Don bosko, prane Supermarket VIVA, Jepet me QIRA apartament 2+1 ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor. I...

Postuar Sep 12, 2018  tek Shtepia me qera
€400.00
Go to top