This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Shitet ambint biznesi me siperfaqe 108.99 m2, ne nje nga rezidencat me te mira te Tiranes. Ambienti i organizuar ne open space dhe nje tualet. I p...

Postuar Mar 05, 2019  tek Dyqan ne shitje
€326,970.00
Tirane

SHITET APARTAMENT ne rrugen e "Dibres" me cilesi te larte ndertimi. Apartamenti ka sip. 95.23 m2 i mireorganizuar ne dy dhoma gjumi, nje dhome nden...

Postuar Feb 12, 2019  tek Apartamente ne shitje
€81,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me sipërfaqe 70 m² të ndodhur pranë Kinema “Millennium”. Apartamenti ndodhet në katin e VIII, ...

Postuar Feb 12, 2019  tek Apartamente ne shitje
€48,000.00
Tirane

Shitet apartament ne Rezidencen Alpha, prane Ministris se Mbrojtjes. Apartament 2+1 me siperfaqe 100 m2 i mireorganizuar ne dy dhoma gjumi, dhome n...

Postuar Mar 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€85,000.00
Tirane

Shitet ambient biznesi me siperfaqe 70m2 tek Rezidenca Alpha, prane Ministrise se Mbrojtjes. Ambienti ka fasad xhami, e cila ben te mundur akses te...

Postuar Mar 16, 2019  tek Te ndryshme
€175,000.00
Tirane

Ne Rrugen e Dibres, prane QSUT ne nje nga rezidencat me prestigjoze te zones, shitet apartament 2+1 me siperfaqe 100 m2. Apartamenti eshte i mire o...

Postuar Mar 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€85,000.00
Tirane

Shitet apartament ne Rezidencen Alpha, prane spitalit QSUT. Apartament 2+1 me siperfaqe 100 m2 i mireorganizuar ne dy dhoma gjumi, dhome ndenje, dy...

Postuar Mar 11, 2019  tek Apartamente ne shitje
€85,000.00
Tirane

Shitet apartament prane spitalit QSUT. Apartament 2+1 me siperfaqe 100 m2 i mireorganizuar ne dy dhoma gjumi, dhome ndenje, dy tualete dhe ballkon....

Postuar Mar 11, 2019  tek Apartamente ne shitje
€85,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me sipërfaqe 68 m² me vendndodhje te Ish-5 Heronjtë. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të ...

Postuar Mar 11, 2019  tek Apartamente ne shitje
€34,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 prane Ministrise se Mbrojtjes me siperfaqe 100 m2 i mireorganizuar ne dy dhoma gjumi, dhome ndenje, dy tualete dhe ballkon. P...

Postuar Mar 11, 2019  tek Apartamente ne shitje
€85,000.00
Tirane

Shitet apartament ne Rezidencen Alpha, prane QSUT. Apartament 2+1 me siperfaqe 100 m2 i mireorganizuar ne dy dhoma gjumi, dhome ndenje, dy tualete ...

Postuar Mar 07, 2019  tek Apartamente ne shitje
€85,000.00
Tirane

Shitet ambient biznesi me siperfaqe 130 m2 tek Rezidenca Alpha, prane Ministrise se Mbrojtjes. Ambienti ka fasad xhami, e cila ben te mundur akses ...

Postuar Mar 07, 2019  tek Dyqan ne shitje
€325,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 të ndodhur tek Ura Dervishbeg. Apartamenti ndodhet në katin e pestë banim (V) dhe ka sipërfaqe...

Postuar Mar 05, 2019  tek Apartamente ne shitje
€48,750.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 të ndodhur tek Ura Dervishbeg. Apartamenti ndodhet në katin e tretë banim (III) dhe ka sipërfa...

Postuar Mar 05, 2019  tek Apartamente ne shitje
€56,875.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 të ndodhur tek Ura Dervishbeg. Apartamenti ndodhet në katin e tretë banim (III) dhe ka sipërfa...

Postuar Mar 05, 2019  tek Apartamente ne shitje
€55,575.00
Tirane

Shitet apartament ne Rezidencen Alpha, prane spitalit QSUT. Apartament 2+1 me siperfaqe 95 m2 i mireorganizuar ne dy dhoma gjumi, dhome ndenje, dy ...

Postuar Mar 05, 2019  tek Apartamente ne shitje
€80,750.00
Tirane

Shitet apartament ne Rezidencen Alpha, prane Ministrise se Mbrojtjes. Apartament 2+1 me siperfaqe 95 m2 i mireorganizuar ne dy dhoma gjumi, dhome n...

Postuar Mar 05, 2019  tek Apartamente ne shitje
€80,750.00
Tirane

Tek Rezidenca Alpha, prane QSUT shite ambient biznesi 130 m2. Ka akses te plote me amibentet rekreative e te rezidences, me fasade xhami, me tualet...

Postuar Mar 05, 2019  tek Te ndryshme
€325,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me sipërfaqe 85.4 m², me vendndodhje tek ish-5 Heronjtë. Apartamenti ndodhet në katin e VII të ...

Postuar Mar 05, 2019  tek Apartamente ne shitje
€51,240.00
Tirane

Shitet apartament ne Rezidencen Alpha, prane spitalit QSUT. Apartament 2+1 me siperfaqe 95 m2 i mireorganizuar ne dy dhoma gjumi, dhome ndenje, dy ...

Postuar Feb 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€81,000.00
Go to top