This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

2+1 •NE RRUGEN “GJON BUZUKU”, BRENDA UNAZES Apartament ekzistues i rinovuar 2+1+1+banjo+ballkon, sip. 80 m2, kati 3. Çmimi 75.000 Euro. Me hipote...

Postuar Oct 05, 2018  tek Apartamente ne shitje
€75,000.00
Tirane

1+1 •NE RRUGEN “DON BOSCO” Apartament cilesor 1+1+banjo, sip. 61 m2, verande e bukur, e mbuluar 21.3 m2, kati 6. Cmimi...

Postuar Oct 05, 2018  tek Apartamente ne shitje
€66,000.00
Tirane

•NE RRUGEN “DON BOSCO” Apartament cilesor 1+1+banjo, sip. 61 m2, verande e bukur, e mbuluar 21.3 m2, kati 6. Cmimi 66.0...

Postuar Oct 05, 2018  tek Shtepia ne shitje
€66,000.00
Tirane

KONTAKT 0682050444 4+1 •PRANE FAKULTETIT JURIDIK Shiten 2 apartamente cilesore bashkangjitur 1+1+banjo+ballkon, sip. 60 m2 dhe 3+1+1+2banja+2bal...

Postuar Oct 05, 2018  tek Apartamente ne shitje
€320,000.00
Tirane

KONTAKT 0682050444 3+1 •TE LIQENI I THATE Apartament cilesor 3+1+2banjo+2ballkone, sip. 116 (133) m2, kati 2 (pallat 5 katesh). Pamje shume e

Postuar Oct 05, 2018  tek Apartamente ne shitje
€110,000.00
Vlore

Shiten apartamente 1+1 në një prej zonave me pamjen më të bukur në Vlorë (zona e vilave te presidencës ne Uje te Ftohte...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
€46,500.00
Vlore

Shiten apartamente 1+1 në një prej zonave me pamjen më të bukur në Vlorë (zona e vilave te presidencës ne Uje te Ftohte...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente ne shitje
€46,500.00
Lushnje

Në zonën më të bukur të qytetit të Lushnjës, ne BULEVARDI SHËTITORJA E PALMAVE, jepen me qera: 1) Dyqan 100 metra katr...

Postuar Oct 01, 2018  tek Shtepia me qera
€1.00
Durres

Jepet me qera vjetore vilë 2 katëshe në Golem rruga Dituria. Vila ofrohet e mobiluar. Ka...

Postuar Sep 12, 2018  tek Shtepia me qera
€500.00
Go to top