This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur në Rus. Apartamenti ndodhet në katin e pestë, ka sipërfaqe 80 m² dhe përbëhet nga: - s...

Postuar Mar 16, 2019  tek Apartamente me qera
€160.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një truall me sipërfaqe 208 m² te rruga e Gurazezëve. Në këtë truall përfshihet edhe një ndërtesë e pabanueshme me...

Postuar Mar 07, 2019  tek Toke ne shitje
€57,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambjent biznesi, dy katëshe të ndodhur në rrugen “Mirash Ivanaj”. Ndërtesa ka një sipërfaqe të bollshme: në katin...

Postuar Mar 05, 2019  tek Te ndryshme
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë të ndodhur në Velinaj, Oblikë. Toka ka një sipërfaqe prej 12 dynym. Është shumë e përshtatshme për ndërti...

Postuar Mar 05, 2019  tek Toke ne shitje
€60,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një vilë moderne 3-katëshe me sipërfaqe trualli prej 280 m² të ndodhur në rrugën Zdrale – Tophanë, rruga “Qazim Ll...

Postuar Mar 05, 2019  tek Shtepia ne shitje
€180,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje/qira një dyqan në rrugën “Isuf Sokoli”, Zdrale. Ambjenti ndodhet në katin e parë dhe është i shtruar i gjithi në p...

Postuar Mar 05, 2019  tek Dyqan ne shitje
€140,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament të ndodhur përballë Fakultetit të Infermierisë, në rrugën “Doktor Lito”. Apartamenti ka një sipërfa...

Postuar Mar 05, 2019  tek Apartamente ne shitje
€21,810.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 4+1 me sipërfaqe 140 m² të ndodhur në katin e 7 të banimit. Apartamenti ndodhet në rrugën “Nazmi Kr...

Postuar Mar 05, 2019  tek Apartamente ne shitje
€79,500.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një vile tri-katëshe me sipërfaqe 260 m² të ndodhur tek shkolla Teknologjike “Hamdi Bushati”. Në katin e parë ofron m...

Postuar Mar 05, 2019  tek Shtepia me qera
€485.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 2-katëshe, me një sipërfaqe totale prej 205 m² dhe vendndodhje në rrugën “Ludovik Saraçi”, pas ...

Postuar Mar 05, 2019  tek Shtepia ne shitje
€65,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një truall me një sipërfaqe prej 7000 m². Ndodhet midis 2 urave në krah të lumit Buna, në Shirokë. Në një pjesë t...

Postuar Mar 05, 2019  tek Toke ne shitje
€280,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron per shitje nje dyqan me adrese te rruga Daut Borici, Ura Dervishbeg (perballe supermarket ‘Conad’. Dyqani ndodhet ne katin pe...

Postuar Mar 05, 2019  tek Dyqan ne shitje
€42,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një vilë tri-katëshe me sipërfaqe ndërtimi prej 450 m² (150 m² për kat) dhe me adresë: rruga “Hysej”, te Dugajët e...

Postuar Mar 05, 2019  tek Shtepia ne shitje
€270,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur në rrugën “Kardinal Mikel Koliqi”. Apartamenti ndodhet në katin e dytë dhe gëzon një si...

Postuar Mar 05, 2019  tek Apartamente me qera
€200.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 të ndodhur në rrugën “Pogej”. Apartamenti ndodhet në katin e tretë dhe gëzon një sipërfaqe prej...

Postuar Mar 05, 2019  tek Apartamente ne shitje
€39,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 3+1 të ndodhur në rrugën “Kardinal Mikel Koliqi”. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 125 m² dhe ndod...

Postuar Mar 05, 2019  tek Apartamente ne shitje
€80,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një hyrje 2+1 me sipërfaqe 120 m² të ndodhur në katin e parë, në rrugën “Ludovik Saraçi”. Hapësira e bollshme ofron n...

Postuar Mar 05, 2019  tek Shtepia me qera
€250.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë në Bushat me sipërfaqe 10 dynym. ✔Cilësitë e tokës: – Toka ndodhet buzë rruge, në autostradë. – Është sh...

Postuar Mar 05, 2019  tek Toke ne shitje
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 në katin e tretë me sipërfaqe 100 m² dhe me adresë: rruga “Kardinal Mikel Koliqi”, përkrah gjimnaz...

Postuar Mar 05, 2019  tek Apartamente me qera
€200.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë në Dobraç, pranë kompleksit “Zmijani”. Toka ka një sipërfaqe prej 8 dynym dhe zotëron dokumentacion të rr...

Postuar Mar 05, 2019  tek Toke ne shitje
€63,950.00
Go to top