This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Apartamenti eshte 2+1, 74 m2 ndodhet ne katin e 5-te te nderteses. Eshte i pajisur me dokumentacionin perkates. Per me shume informacion apo vizite...

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente ne shitje
€60,000.00
Shqiperi

Apartamenti eshte 35.1 m2 dhe ndodhet ne "Ali dem" prane rruges "Shyqyri Ishmi" Ështe i organizuar ne 1 dhome ndenje, 1...

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente ne shitje
€290.00
Shqiperi

Ambjenti ne fjale ndodhet te Fusha ne Ali dem, gjendet ne katin e dyte te nderteses, eshte 20 m dhe ka nje tualet. Esht...

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente me qera
€100.00
Tirane

Apartamenti ndodhet ne zonen "Ali demi" prane rruges "Idriz Dollaku" ka siperfaqe prej 110 m2 dhe eshte i organizuar ne...

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente me qera
€210.00
Tirane

Apartamenti eshte 2+1, 100 m2 dhe eshte i organizuar ne 1 soxhorni, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e katert te nje palla...

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

Magazina ndodhet ne zonen e Ali demit, eshte 270 m2 dhe perbehet nga nje hapesire e madhe, 1 zyre dhe 1 tualet. Ndodhet...

Postuar Jan 02, 2020  tek Te ndryshme
€550.00
Go to top