This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Prane "Ali demi" shitet apartament 1+1 me cmim okazion per zonen. Apartamenti ka siperfaqe 66m2 dhe nje organizim shume...

Postuar Jul 25, 2020  tek Apartamente ne shitje
€55,400.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Ali demi me nje siperfaqe 100 m2. Me nje organizim komod ne dhome ndenje, kuzhine, dy ...

Postuar Jul 16, 2020  tek Apartamente ne shitje
€85,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 109 m2 ne zonen e "Ali demi-t". Apartamenti eshte pjese e nje objekti te ri ne ndert...

Postuar Jul 11, 2020  tek Apartamente ne shitje
€92,000.00
Shqiperi

Shitet apartament me cmim okazion ne zonen "Ali demi". Apartamenti eshte pjese e nje rezidence me ndertim shume cilesor...

Postuar Jul 11, 2020  tek Apartamente ne shitje
€80,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne zonen "Ali demi" me siperfaqe 95m2. Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenje-kuzhine, dy...

Postuar Jul 11, 2020  tek Apartamente ne shitje
€80,750.00
Tirane

OKAZION Shitet apartament me cmim okazion ne zonen "Ali demi". Apartamenti ka siperfaqe 98m2 dhe eshte i organizuar ne...

Postuar Jul 11, 2020  tek Apartamente ne shitje
€83,000.00
Go to top