Refine your search

Tirane

Shitet ose jepet me qera dyqan ne Komune te Parisit prane Kristal Center. Dyqani ndodhet ne katin zero me siperfaqe 32 ...

Postuar Oct 16, 2017  tek Te tjera
€54,400.00
Shqiperi

Jepet me qera apartament 2+1, ne zonen e Bllokut, Rr. ” Nikolla Tupe”. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te, ka siperfaq...

Postuar Oct 16, 2017  tek Shtepia me qera
€800.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një biznes me vendndodhje në Zues. Trualli ka një sipërfaqe prej 800 m² dhe përfshin n...

Postuar Oct 16, 2017  tek Te tjera
€280,000.00
Tirane

Shitet apartament 3+1 ne zonen e Myslym Shyrit. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te, ka siperfaqe 90m2 Postuar Oct 16, 2017  tek Apartamente ne shitje

€145,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan me një sipërfaqe 39m² dhe me adresë: rruga "Dugajtë e Reja", përballë Universit...

Postuar Oct 15, 2017  tek Te tjera
€200.00
Durres

Shiten apartamente 1+1 okazion. Apartamentet jane te gjitha me pamje nga deti dhe fillojne nga 95m2 e siper. Zgjidhni a...

Postuar Oct 15, 2017  tek Te tjera
€105,000.00
Tirane

Tek Rr. e Dibres, prane Komisariatit nr: 4 SHITET super apartament 1+1. Me sip. 61.9 m2, me hapsira te bollshme ne nje dhome ndenje me aneks, dhome...

Postuar Oct 14, 2017  tek Apartamente ne shitje
€48,900.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 ne Rrugen e Dajtit. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim te nje pallati te ri. Ka siperfaqe...

Postuar Oct 14, 2017  tek Apartamente ne shitje
€27,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Ali Demit, prane ish Markates se Vjeter. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te te nje pal...

Postuar Oct 14, 2017  tek Shtepia ne shitje
€41,500.00
Shqiperi

Jepet me qera apartament 3+1 ne zonen e Bllokut. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati ekzistues. Perbehet ...

Postuar Oct 14, 2017  tek Apartamente me qera
€375.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private dy katëshe, me adresë pas Kishës së Madhe, rruga “Justin Godard”. P...

Postuar Oct 14, 2017  tek Shtepia ne shitje
€220,000.00
Shqiperi

Shitet apartament 2+1 ne zonen prane Kompleksit Kristal. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati te ri, i nde...

Postuar Oct 14, 2017  tek Apartamente ne shitje
€64,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron një apartament me qira 2+1 me adresë: Rruga e Pazarit, ngjitur me lavazhin Memçaj. ✅ Apartamenti është i pozicionuar në katin...

Postuar Oct 14, 2017  tek Apartamente me qera
€150.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 ne Rrugen e Dajtit. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim te nje pallati te ri. Ka siperfaqe...

Postuar Oct 14, 2017  tek Apartamente ne shitje
€51,000.00
Tirane

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private tre katëshe me adresë: rruga “Todi Shkurti, nr. 18”, në Tiranë. Prona ka një sipërfaqe totale p...

Postuar Oct 14, 2017  tek Shtepia ne shitje
€500,000.00
Tirane

Ne rrugen e Dibres prane Komisaritatit Nr: 4 ne nje prej komplekseve me prestigjoze te zones shitet apartament 2+1 me sip. 94.2 m2 , i mire organiz...

Postuar Oct 14, 2017  tek Apartamente ne shitje
€74,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan me një sipërfaqe prej 87m² dhe vendndodhje në Parrucë (te banjoja e vogël, p...

Postuar Oct 14, 2017  tek Te tjera
€78,000.00
Tirane

Apartament 2+1 , Komuna e Parisit , 93.000 Euro, gjendje e mire Komuna e Parisit, Rruga Dervish Bej Mitrovica, (Ne fillim, afer rruges kryesor...

Postuar Oct 14, 2017  tek Shtepia ne shitje
€93,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private tre katëshe 3+1 me adresë: lagjja “Tom Kola”, rruga “Karl Gurakuqi”. Prona ka një sipërfaqe tot...

Postuar Oct 14, 2017  tek Shtepia ne shitje
€99,000.00
Tirane

Super OKAZION vetem per nje jave! Shitet apartament 2+1 ne rrugen e Dibres me sip. 93.1 m2, i mireorganizuar ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje m...

Postuar Oct 14, 2017  tek Apartamente ne shitje
€69,000.00
Go to top