This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Apartamenti eshte 1+1 dhe ndodhet ne katin e 6-te te nderteses. Ndodhet prane Kompleksit Magnet. Ka mobilim shume te mire. Cmimi: 360 euro

Postuar Oct 19, 2019  tek Apartamente me qera
€360.00
Tirane

Apartamenti ndodhet ne zonen e 21 dhjetori. Ështe 90 m2, 2+1, ndodhet ne katin e pare te nderteses. Per me shume inform...

Postuar Oct 15, 2019  tek Apartamente me qera
€350.00
Shqiperi

Apartamenti ndodhet prane Komisariatit nr.2. Ka siperfaqe prej 96 m2 dhe eshte i organizuar ne 1 soxhorno, 3 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. A...

Postuar Nov 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€100,000.00
Tirane

Jepet me qera apartament 3+1 tek 21 Djetori, rr. "Artan Lenja". Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka planimetri ...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente me qera
€325.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek kryqezimi i 21 dhjetorit. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te te nje pallati ekzistues. Ka sip...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€80,000.00
Tirane

Shiten apartamente 1+1 perballe inxhinierise se ndertimit, 21 dhjetori. Ndodhet ne kat te 7-te te nje pallati te ri me ...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€82,755.00
Tirane

Shiten apartamente 2+1 ne rrugen Frederik Shiroka, 21 dhjetori. Ndodhen perkatesisht ne kat te 5-te dhe kat te 7-te te ...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€129,600.00
Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 tek 21 dhjetori, prane konvikteve. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te, pallat i ri. Ka sip...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente me qera
€300.00
Go to top