This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Cmimi 110 000 EURO PA ASNJE DETYRIM TAKS NOTER SHITJE,NGA ANA IMEVETEM FIRMEN DHE CELESAT E SHTEPISE,CMIMI I PADISKUTUSHEM.LETRAT E SHTEPISE KUSHTO...

Postuar Sep 16, 2018  tek Shtepia ne shitje
Shkoder

Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 96 m² pranë ish-5 Heronjtë. Apartamenti ofron një sallon, dy d...

Postuar Sep 16, 2018  tek Apartamente ne shitje
€85,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron në shitje një hyrje 2+1 me sipërfaqe 70 m² të ndodhur tek Ura Dervishbeg. Ambjenti i brendshëm është i bollshëm, duke ofruar ...

Postuar Sep 15, 2018  tek Shtepia ne shitje
€60,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek Rr. Bardhyl. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat ekzistues, jo kat i fundit. Ka siperfaqe 80 m2 me perberje 2

Postuar Sep 15, 2018  tek Apartamente ne shitje
€67,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me sipërfaqe 70 m² të ndodhur në godinën e re, tek Radio Shkodra. Apartamenti ndodhet në katin e k...

Postuar Sep 15, 2018  tek Apartamente me qera
€300.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne nje kompleks te ri banimi tek rruga e Kosovareve. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te, pallat me ndertim dhe punime mjaft c...

Postuar Sep 15, 2018  tek Apartamente ne shitje
€188,640.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne Rruga e Kavajes, prane Ish parkut te autobuzave. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te pallat i ri. Ka siperfaqe te bollshme ...

Postuar Sep 15, 2018  tek Apartamente ne shitje
€100,000.00
Tirane

Tek Stacioni i trenit, Jepet me QIRA apartament 3+1 ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. I organizuar ne 1 ambjent ndenje dhe gatimi, 3 <...

Postuar Sep 14, 2018  tek Apartamente me qera
€400.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 76.6 m² në katin e dytë të banimit. Apartamenti ndodhet tek ish-Shtëpia e Pionerit....

Postuar Sep 12, 2018  tek Apartamente ne shitje
€49,790.00
Tirane

Tek 9-katesheti, prane Poliklinikes Qendrore Jepet Me Qira Apartamenti 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri 11-katesh. A...

Postuar Sep 12, 2018  tek Apartamente me qera
€400.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me sipërfaqe 60 m² tek ish-5 Heronjtë. Apartamenti ndodhet në katin e nëntë dhe ofron një sallon, ...

Postuar Sep 12, 2018  tek Apartamente me qera
€197.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me sipërfaqe 108 m² të pozicionuar në katin e katërt pranë Teatrit “Migjeni”, pallati i ri. Apar...

Postuar Sep 12, 2018  tek Apartamente me qera
€300.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek Vasil Shanto. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te, pallati ri, ndertuar rreth vitetve 2000 me punime teper cilesopre. Ka s...

Postuar Sep 12, 2018  tek Apartamente ne shitje
€98,000.00
Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 afer Stacionit Trenit, tek Prokuroria e Tiranes. Apartamenti eshte i pozicionuar ne kat te 9-te, me siperfaqe 120m2. E...

Postuar Sep 12, 2018  tek Apartamente me qera
€450.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 3+1 me sipërfaqe 120 m² të ndodhur në Kryqëzimin e Degës. Apartamenti ndodhet në katin e nëntë, duke...

Postuar Sep 12, 2018  tek Apartamente ne shitje
€66,000.00
Tirane

jepet me qera super apartament luksoz ne nje nga zonat me te mira te Bllokut. Apartamenti ndodhet ne kat 5-te, ka planimetri 3+1 me nje siperfaqe t...

Postuar Sep 12, 2018  tek Apartamente ne shitje
€1,200.00
Tirane

Shitet super apartament luksoz tek Kodra e Diellit, prane Eleonores. Apartamenti eshte i pozicionur ne kat te 4-te, pallat i ri me orientim nga Lin...

Postuar Sep 12, 2018  tek Apartamente ne shitje
€230,000.00
Tirane

Jepet me qera Apartament 3+1+2+garazhd tek Liqeni i Thate. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri cilesor. Organizohet nga nj...

Postuar Sep 12, 2018  tek Apartamente me qera
€400.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 64 m² në katin e tretë dhe ndodhet tek Kinema “Millennium”. Apartamenti ofron një ...

Postuar Sep 12, 2018  tek Apartamente ne shitje
€45,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 2+1 me një sipërfaqe prej 96.7 m² në katin e pestë të banimit, të ndodhur tek shkolla “Oso Kuka”. Ap...

Postuar Sep 12, 2018  tek Apartamente ne shitje
€58,020.00
Go to top