This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Jepet me qira apartament 1+1 ne rrugen don Bosko. Apartamenti eshte pjese e kompleksit Vizion+. Organizohet si me posht...

Postuar Sep 12, 2018  tek Apartamente me qera
€250.00
Tirane

Ne don Bosko, Jepet me Qira Apartament 1+1 ne katin e peste te nje pallati te ri. Apartamenti eshte i organizuar nga sa...

Postuar Sep 12, 2018  tek Apartamente me qera
€300.00
Tirane

Jepet me qera Apartament 2+1+2 ne don Bosko, afer Vizion +. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri af...

Postuar Sep 12, 2018  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

Jepet me QIRA apartament 2+1. I organizuar ne 1 ambjent shume te bollshem ndenje dhe gatimi, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. I mobiluar ne menyre bash...

Postuar Sep 12, 2018  tek Apartamente me qera
€450.00
Tirane

Ne Rr. don Bosko, prane Supermarket VIVA, Jepet me QIRA apartament 2+1 ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor. I...

Postuar Sep 12, 2018  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

Ne Rr. don Bosko, prane Supermarket VIVA, Jepet me QIRA apartament 2+1 ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor. I...

Postuar Sep 12, 2018  tek Shtepia me qera
€400.00
Tirane

Jepet me qera apartament qe ndodhet ne katin e 1-re banimi te nje vile private 3-kateshe. Eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 ambien...

Postuar Sep 03, 2018  tek Apartamente me qera
€450.00
Go to top