Refine your search

Durres

Shiten apartamente 1+1 okazion. Apartamentet jane te gjitha me pamje nga deti dhe fillojne nga 95m2 e siper. Zgjidhni apartamentin e enderrave midi...

Postuar Oct 15, 2017  tek Te tjera
€105,000.00
Tirane

Jepen me qera ambiente komerciale per perdorim dyqane apo zyra ne autostraden Tirane-durres. Objekti ne te cilen ndodhe...

Postuar Sep 28, 2017  tek Te tjera
€742.00
Durres

Jepet me qera vjetore një apartament 2+1 në Durrës Plazh . Apartamenti është i mobiluar .Gjëndet në katin e pestë banim. Ka dy dhoma gjumi , 2 ban...

Postuar Sep 27, 2017  tek Apartamente me qera
€200.00
Durres

Pespa Alumin Shpk, shoqëri Leader në prodhimin e sistemeve dhe produkteve të aluminit ve ne dispozicion pozicion vakant per Menaxher Kriteret e ke...

Postuar Sep 27, 2017  tek Zyre, Mgr, Recepsion
Durres

Pespa Alumin Shpk, shoqëri Leader në prodhimin e sistemeve dhe produkteve të aluminit ve ne dispozicion pozicion vakant per Inxhinier Kimist Krite...

Postuar Sep 27, 2017  tek Te tjera
Durres

Informacioni : Shitet vile 3 kateshe . •Kati i pare eshte magazine ( 200 m2 ) . •Kati i dyte eshte i banueshem (200 m2) dhe permban : nje veran...

Postuar Sep 27, 2017  tek Shtepia ne shitje
€400.00
Durres

Pespa Alumin Shpk, shoqëri Leader në prodhimin e sistemeve dhe produkteve të aluminit ve ne dispozicion pozicion vakant per Menaxher Kriteret e ...

Postuar Sep 12, 2017  tek Te tjera
Durres

Pespa Alumin Shpk, shoqëri Leader në prodhimin e sistemeve dhe produkteve të aluminit ve ne dispozicion pozicion vakant per Inxhinier Ndertimi, Mek...

Postuar Sep 12, 2017  tek Te tjera
Durres

Pespa Alumin Shpk, shoqëri Leader në prodhimin e sistemeve dhe produkteve të aluminit ve ne dispozicion pozicion vakant per Inxhinier me njohuri ne...

Postuar Sep 12, 2017  tek Te tjera
Durres

Shitet vile ne pllazh golemit durres Çmimi : €220,000 Kategoria : Patundshmëri / Shitje: Banese Mobilimi...

Postuar Sep 12, 2017  tek Shtepia ne shitje
€220,000.00
Durres

durres, okazion hp designjet 500 ps 42'inc Shitet Ploter indoor i perdorur pak ne gjendje shume te mire puneCmimi 4 ...

Postuar Feb 04, 2011  tek Te tjera
€0.00
Durres

durres, shes Kundrabufe me bufe 2.2m (per garsioniere) 17.000 Leke Shes bufe dhe kundrabufe shum pak e perdorur pjes...

Postuar Jan 30, 2011  tek Mobileri
€0.00
Go to top