Refine Search

Fsheh Hartën
Fotot ·  Listë

Magazina me qera ne autostraden Tirane -Durres

€3.00  | Tirane
Postuar Jun 22, 2017 tek Te tjera

Jepen me qera ambjente per magazina ose zyra ne aksin e autostrades Tirane-durres. Ambjenti ka siperfaqe 1000 m2 dhe lartesi 15 m2 dhe mund te sherbeje per aktivitete te...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

AMBJENT ME QERA 100 M ,PER AKTIVITET ,PUNISHTE ,MAGAZINE etj .

€350.00  | Durres
Postuar Jun 22, 2017 tek Te tjera

JEPET ME QERA AMBJENT 100 METRA KATRORE DHE 4 METRA E LARTE ,I KOMPLETUAR ME UJE E DRITA .VENDNDODHJA LAGJA 7 ,MBRAPA DREJTORISE POLICISE ,durres . IDEALE PER AKTIVITET...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Inxhinier

€0.00  | Durres
Postuar Jun 22, 2017 tek Te tjera

Pespa Alumin Shpk, shoqëri Leader në prodhimin e sistemeve dhe produkteve të aluminit ve ne dispozicion pozicion vakant per Inxhinier Ndertimi, Mekanik, Kriteret e kerkuara: 1. Diplome...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Asistent Menaxher Blerjesh

€0.00  | Durres
Postuar Jun 22, 2017 tek Te tjera

Pespa Alumin Shpk, shoqëri Leader në prodhimin e sistemeve dhe produkteve të aluminit ve ne dispozicion pozicion vakant per Asistent Menaxher Blerjesh Kriteret e kerkuara: 1. Diplome...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

SHITET PLAZHI DURRES 125M+25M GARAZH 55000EURO ME HIPOTEKE

€55,000.00  | Durres
Postuar Jun 22, 2017 tek Apartamente ne shitje

SHITET durres 125M+25M GARAZH 55000EURO ME HIPOTEKE AFER URES TE DAJLANIT KATI 4 KA 3DHOMA 2WC SALLON GUZHIN 3 BALLKONE DHE GARAZH PERSONAL 25M E PA BANUAR NUMUR...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Durres ofroj vend pune Inxhinier Mekanik

Durres
Postuar Jun 04, 2017 tek Te tjera

Kompania Pesral shpk ofron vend pune ne pozicionin Inxhinier Mekanik. Aplikantet duhet te plotesojne keto kritere: 1-Te kene mbaruar studimet e larta per Inxhinieri Mekanike 2-Te kene...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Durres ofroj vend pune Menaxher blerje-shitje

Durres
Postuar Jun 04, 2017 tek Te tjera

Kompania Pesral shpk ofron vend pune Menaxher blerje-shitje Aplikantet duhet te plotesojne keto kritere: 1-Te kene mbaruar studimet e larta per Menaxhim 2-Te kete njohuri kompjuterike shume te...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Durres ofroj vend pune Financier/e

Durres
Postuar Jun 04, 2017 tek Te tjera

Kompania Pesral shpk ofron vend pune ne pozicionin Financier/e Aplikantet duhet te plotesojne keto kritere: 1-Te kene mbaruar studimet e larta per Finance 2-Te kene njohuri kompjuterike te...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Shitet apartament sip 72 m2

€57,700.00  | Durres
Postuar May 30, 2017 tek Shtepia ne shitje

CITYHOME ka per te shitur apartament sip 72 m2. Adresa: Gjiri lalzit. durres Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Shitet vile dykateshe ne Hamallaj, Durres

€250,000.00  | Durres
Postuar May 30, 2017 tek Shtepia ne shitje

Shitet vile dykateshe ne Hamall, prane kompleksit Lalzi bay vetem 500 m larg bregut te detit. Vila ka siperfaqe trualli rreth 500 m2 dhe siperfaqe ndertimi 200 m2. Vila ka dy kate. Kati i pare ka...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

resorant okazion durres

Durres
Postuar Nov 20, 2011 tek Restorante ne shitje

Shes/ bar restorant ke shkembi kavajes rreshti i par ne bregdet 330m2. e shes sepse nuk jetoj ne shqiperi . arredamenti moderrn guzhina inoks ,prodhimi madein italia 00393286185709

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane jap me qera MAGAZINE

€0.00  | Tirane
Postuar Feb 04, 2011 tek Te tjera

Tirane, jap me qera MAGAZINE Jap me qera 800€ nje Magazine 200m2 me lartesi 4m me banje brenda Uji e Drita me 2 Qepena me oborr perpara ku Shkarkohen dhe ngarkohen ç'do lloj...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Durres okazion hp designjet 500

€0.00  | Durres
Postuar Feb 04, 2011 tek Te tjera

durres, okazion hp designjet 500 ps 42'inc Shitet Ploter indoor i perdorur pak ne gjendje shume te mire puneCmimi 4 500 euro i diskutueshemcel:069 21 20 953 Cel. :...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Durres shes Kundrabufe me bufe

€0.00  | Durres
Postuar Jan 30, 2011 tek Mobileri

durres, shes Kundrabufe me bufe 2.2m (per garsioniere) 17.000 Leke Shes bufe dhe kundrabufe shum pak e perdorur pjesa lart me 4 hapje,pjesa posht me 3 dhe nje vend me...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt


Lajmërohu me email për:

Kërko Fjale kyçe "durres"

Merr email për çdo postim që do të shfaqet këtu.
Dërgo email alert    tek