Refine Search

Fsheh Hartën
Fotot ·  Listë

Jepet me Qera

€1,100.00  | Shkoder
Postuar Jun 22, 2017 tek Dyqane me qera

Sun Real Estate ju mirepret me 0 komision per qeramarresin. Jepet me qera dyqan me siperfaqe prej 126 m², me vendodhje te Ish-5Heronjte ne katin e II-te te...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Dyqan me qera ne zonen e Selites

€250.00  | Tirane
Postuar Jun 22, 2017 tek Dyqane me qera

Jepet me qera dyqan ne zonen e Selites, Rruga Ibrahim Dervishi. dyqani ndodhet ne katin zero dhe ka siperfaqe 22 m2. Eshte i rregulluar dhe...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Dyqan ne shitje te Ura Dervishbeg

€52,500.00  | Shkoder
Postuar Jun 22, 2017 tek Dyqane ne shitje

Sun Real Estate ofron per shitje nje dyqan me adrese te rruga Daut Borici, Ura Dervishbeg (perballe supermarket 'Conad'. dyqani ndodhet ne...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Dyqan ne shitje ne Selite

€27,000.00  | Tirane
Postuar Jun 22, 2017 tek Dyqane ne shitje

Shitet dyqan ne zonen e Selites, Rr. “Gjin Gjergji”. dyqani ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati dhe ka siperfaqe 25m2. Eshte i pajisur...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Dyqan me qera ne pedonale - Shkoder

€185.00  | Shkoder
Postuar Jun 07, 2017 tek Dyqane me qera

Sun Real Estate ofron me qera nje dyqan ne katin e pare te nje pallati me adrese: Rruga Besnik Sykja te Ura Dervishbeg, dhe gezon nje siperfaqe prej 25 m². Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt


OKAZION! Dyqan per shitje prane "Fabrikes se Miellit"

€860.00  | Tirane
Postuar Jun 04, 2017 tek Dyqane ne shitje

OKAZION! dyqan per shitje prane "Fabrikes se Miellit". Ambienti ka siperfaqe 42.8 m2 dhe ndodhet ne katin e pare te nje kompleksi te ri. Punimet ne ndertim jane shume...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

OKAZION! Dyqan ne shitje prane "Fabrikes se Miellit"

€860.00  | Tirane
Postuar Jun 04, 2017 tek Dyqane ne shitje

OKAZION! dyqan per shitje prane "Fabrikes se Miellit". Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje kompleksi te ri, ne rruge kryesore. dyqani ka...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Dyqan ne shitje tek Komuna e Parisit

€32,600.00  | Tirane
Postuar Jun 04, 2017 tek Dyqane me qera

Shitet dyqan ne zonen e Komunes se Parisit. dyqani ndodhet ne katin 0, ka siperfaqe 41 m2. Ambienti perbehet nga nje ambient kryesor dhe nje...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Dyqan/Lokal me qera ne Shkoder

€222.00  | Shkoder
Postuar Jun 04, 2017 tek Dyqane me qera

Sun Real Estate ofron per shitje nje dyqan me siperfaqe 68m² dhe adrese: Rruga Kardinal Mikel Koliqi, ne krah te gjimnazit "Jordan Misja". Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt


shitje ose qera

Tirane
Postuar May 30, 2017 tek Te tjera

dyqan, shitje ose qera, ne lagjen Yzberisht Tirane, siperfaqja 76m2, tel 00306944012589.

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Jepet me qera dyqan prej 73m2

€300.00  | Shkoder
Postuar May 30, 2017 tek Dyqane me qera

Sun Real Estate ofron me qera nje ambient biznesi me siperfaqe 73m² dhe adrese: Rruga Palok Kurti, perballe Kinema Millennium, dyqani ndodhet ne qender te Shkodres ne...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Jepet me Qera

€0.00  | Shkoder
Postuar May 30, 2017 tek Dyqane me qera

Sun Real Estate ju mirepret me 0 komision per qeramarresin. Jepet me qera dyqan me nje siperfaqe prej 154 m², me vendodhje ne Rrugen Shkoder-Koplik Km2. Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt


Dyqan ne shitje ne Shkoder te Kisha e Madhe

€21,000.00  | Shkoder
Postuar May 30, 2017 tek Dyqane ne shitje

Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan në katin e parë të një apartamenti të ri, me një sipërfaqe prej 21 m² dhe me adresë: rruga Marin Bicikemi, tek...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Dyqan me qera ne Shkoder

€185.00  | Shkoder
Postuar May 30, 2017 tek Dyqane me qera

Sun Real Estate ofron me qera nje dyqan me siperfaqe prej 47m² dhe adrese: rruga Shtjefen Gjecovi ne krah te Kinemase "Millennium". Pozicionohet ne katin e I-re te nje...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, Japim me Qera Dyqan ne Bulevardin Zogu I, prane Ministris Drejtesise.

€290.00  | Tirane
Postuar May 30, 2017 tek Te tjera

Tirane, Japim me Qera dyqan ne Bulevardin Zogu I, prane Ministris Drejtesise. dyqan me siperfaqe 55m2. dyqani...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Dyqan ne shitje ne Shkoder

€185,000.00  | Shkoder
Postuar May 30, 2017 tek Dyqane ne shitje

Sun Real Estate ofron per shitje ose qera nje dyqan/ambient biznesi me adrese tek Rreth-rrotullimi ne Dobrac, rruga Hysen Lacej, dyqani...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Dyqan ne shitje

€100,000.00  | Shkoder
Postuar May 30, 2017 tek Dyqane ne shitje

Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan (ambient biznesi) në katin e dytë të një ndërtese me adresë: Rruga Kolë Idromeno, në pedonale mbi bankën Intesa San...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Tirane, Japim me Qira Dyqan ne Rr. Sotir Caci, prane Restorant Fresku

€500.00  | Tirane
Postuar Nov 10, 2015 tek Dyqane me qera

Tirane, Japim me Qira dyqan ne Rr. Sotir Caci, prane Restorant Fresku. dyqan me siperfaqe 202m2, i shtruar ne pllake ndodhet ne katin perdhe...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

2012 Vit i Ri Jetë e re!

€0.00  | Shqiperi
Postuar Nov 15, 2011 tek Si te

2012, Vit i Ri, Jetë e re! Përuroni Vitin e Ri duke përmirësuar humorin, kujtesën, por edhe lidhjet me familjen tuaj. Viti i Ri lind ndjenja kontradiktore: nga njëra...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt


Lajmërohu me email për:

Kërko Fjale kyçe "dyqan"

Merr email për çdo postim që do të shfaqet këtu.
Dërgo email alert    tek