Refine your search

Tirane

Ne rrugen e Dibres prane Komisaritatit Nr: 4 ne nje prej komplekseve me prestigjoze te zones shitet apartament 93.1 m2 , i mire organizuar ne 2+1 n...

Postuar Jul 26, 2017  tek Shtepia ne shitje
€71,700.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 prane komisariatit nr: 4, ne nje nga komplekset me te mira te zones. Apartamenti ka sip. 99 m2, i mireorganizuar ne dy dhoma ...

Postuar Aug 15, 2017  tek Apartamente ne shitje
€76,300.00
Tirane

Ne rrugen e Dibres prane Komisaritatit Nr: 4 ne nje prej komplekseve me prestigjoze te zones shitet apartament 2+1 me sip. 96.6 m2 , i mire organiz...

Postuar Aug 13, 2017  tek Apartamente ne shitje
€74,400.00
Tirane

Afer Kinostudios Shitet apartament 2+1 me sip. 96.6 m2 i superorganizuar ne dy dhoma gjumi, dhome ndenje me aneks te vecuar dhe dalje ne ballkon. I...

Postuar Jul 19, 2017  tek Apartamente ne shitje
€74,000.00
Tirane

Ne rrugen e Dibres prane Komisaritatit Nr: 4 ne nje prej komplekseve me prestigjoze te zones shitet apartament 101.1m2, i mire organizuar ne 2+1 me...

Postuar Jul 13, 2017  tek Shtepia ne shitje
€77,800.00
Tirane

Afer Kinostudios shitet Apartament 2+1 me sip. 93.1 m2 me superorganizim ne dy dhoma gjumi, dhome ndenje me ambjent aneksi te vecuar e dalje ne bal...

Postuar Jul 13, 2017  tek Shtepia ne shitje
€71,700.00
Tirane

Shitet apartament 3+1 i ndodhur ne nje kompleks te ndertuar me cilesi te standarteve europiane. Apartamenti ka sip. 133.7 m2 i organizuar ne tre dh...

Postuar Jul 13, 2017  tek Shtepia ne shitje
€105,600.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 prane komisariatit nr: 4, ne nje nga komplekset me te mira te zones. Apartamenti ka sip. 101.4 m2, i mireorganizuar ne dy dho...

Postuar Jul 13, 2017  tek Apartamente ne shitje
€78,000.00
Durres

Shiten dyqane duke filluar nga 35m2, ne Rezidencen Rajfi Tower. dyqanet jane ne katin 0 dhe...

Postuar Jul 13, 2017  tek Apartamente ne shitje
€5,000.00
Tirane

Shitet apartament 3+1 prane komisariatit nr: 4, ne nje nga komplekset me te mira te zones. Apartamenti ka sip. 133.7 m2, i mireorganizuar ne dy dh...

Postuar Jul 13, 2017  tek Shtepia ne shitje
€105,600.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 i ndodhur ne nje kompleks te ndertuar me cilesi te standarteve europiane. Apartamenti ka sip. 96.6 m2 i organizuar ne dy dhom...

Postuar Jul 13, 2017  tek Shtepia ne shitje
€74,000.00
Tirane

Ne rrugen e Dibres prane Komisaritatit Nr: 4 ne nje prej komplekseve me prestigjoze te zones shitet apartament 101.7 m2 pozicionuar ne katin e tret...

Postuar Jul 13, 2017  tek Shtepia ne shitje
Shkoder

Sun Real Estateofron me qira një apartament 2+1 me sipërfaqe 100m² dhe me adresë: Rr. Mikel Koliqi përkrah gjimnazit ''Jordan Misja'' . Apartament...

Postuar Jul 13, 2017  tek Shtepia me qera
€200.00
Shkoder

Sun Real Estateofron me qira një apartament 2+1 me sipërfaqe 100m² dhe me adresë: Rr. Mikel Koliqi përkrah gjimnazit ''Jordan Misja'' . Apartament...

Postuar Jul 13, 2017  tek Shtepia me qera
€200.00
Tirane

Apartament 2+1 tek rr. Dibres me sip 99m2, i oraganizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 2 tualete e ballkon, ne katin e dyte me nje ndricim naty...

Postuar Jul 13, 2017  tek Apartamente ne shitje
€76,200.00
Go to top