Refine Search

Fsheh Hartën
Fotot ·  Listë

FOR RENT! Jepet me qera apartament i ri 2+1, i mobiluar, 250 euro/muaj, tek Rezidenca Shopi, Elbasan.

€250.00  | Elbasan
Postuar Jun 22, 2017 tek Apartamente me qera

Apartamenti 2+1, jepet me qera 250 euro/muaj dhe ndodhet tek kompleksi i banimit ''Rezidenca Shopi'', ne buze te rruges, lagja 28 nentori, tek lulet, elbasan, me parkim...

Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   Kontakt

Hotel EKLIPSI Tirane

€0.00  | Tirane
Postuar Jan 08, 2011 tek Bar, Restorant, Hotel

Hotel EKLIPSI *** Tirane Farke, TiranaRooms 32, Beds  68Tel.&Fax. (04) 367 740, Tel. (04) 343 228 Ndodhet jashte qytetit te Tiranes ne  rrugen Nacinale Tirane � Shpërndaj  Shto në favoritë  Detajet   KontaktLajmërohu me email për:

Kërko Fjale kyçe "elbasan"

Merr email për çdo postim që do të shfaqet këtu.
Dërgo email alert    tek