This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Apartamenti ndodhet ne Rrugen e elbasanit, prane Fakultetit Ekonomik. Ështe 2+1, 140 m2 dhe eshte i organizuar ne 1 sox...

Postuar Nov 10, 2019  tek Apartamente me qera
€400.00
Tirane

Apartamenti ndodhet ne Rrugen e elbasanit, prane Higjenes, eshte 2+1, 98 m2 dhe eshte i organizuar ne 1 Soxhorno, 2 dho...

Postuar Nov 10, 2019  tek Apartamente me qera
€350.00
Tirane

Jepet me qira apartament 2+1 tek objekti rezidencial Park Gate,prane Rruges se elbasanit. Apartamenti ndodhet ne nje ko...

Postuar Dec 05, 2019  tek Apartamente me qera
€1,000.00
Shqiperi

Apartamenti ndodhet te Rruga e elbasanit prane Higjenes, eshte 1+1, 70m2 dhe eshte i organizuar ne 1 soxhorno, 1 dhome ...

Postuar Nov 16, 2019  tek Apartamente me qera
€290.00
Tirane

Jepet me qira apartament 1+1 tek rruga e elbasanit. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri. Ambien...

Postuar Nov 16, 2019  tek Shtepia me qera
€300.00
Tirane

Jepet me qira restorant tek rruga e elbasanit. Restoranti eshte i mireorganizuar ne nje siperfaqe prej 90m2 . I arredu...

Postuar Nov 16, 2019  tek Dyqan me qera
€1,300.00
Go to top