This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

OKAZION! Jepet me qira apartament 3+1 në zonën e Tregut elektrik. Apartamenti është i mobiluar në mënyrë cilësore dhe...

Postuar Oct 05, 2019  tek Apartamente me qera
€350.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 94 m² të ndodhur në katin e pare banim, tek Ura Dervishbeg. ✔Apartamenti përbëhet n...

Postuar Sep 12, 2019  tek Apartamente ne shitje
€77,000.00
Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 tek rruga Mihal Grameno, prane Tregut elektrik. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re te nje...

Postuar Sep 12, 2019  tek Apartamente me qera
€300.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 94 m² të ndodhur në katin e pare banim, tek Ura Dervishbeg. ✔Apartamenti përbëhet ...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€77,000.00
Tirane

Jepet me qera apartament 2+1 tek Tregu elektrik. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri. Ka hapesira t...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente me qera
€350.00
Tirane

Prane shkolles Mihal Grameno shitet apartament 2+1 me siperfaqe 97.5 m2. Ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati te ri, me orientim Perendim. Apartam...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€87,000.00
Go to top