This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Jepet me qira ambient biznesi tek Tregu elektrik, me siperfaqe 70 m2, kati i dyte. I pershtatshem per biznese te ndrys...

Postuar Jan 02, 2020  tek Dyqan me qera
€350.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 me siperfaqje te brendshme 86m2 dhe 40m2 verande. Apartamenti eshte i mireorganizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenjie, kuzhi...

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente ne shitje
€79,000.00
Tirane

Jepet vile me qira ne zonen e Tregut elektrik. Vila eshte e organizuar ne 3 dhoma gjumi, soxhorno, kuzhine ngrenie dhe...

Postuar Jan 02, 2020  tek Shtepia me qera
€1,100.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 94 m² të ndodhur në katin e pare banim, tek Ura Dervishbeg. ✔Apartamenti përbëhet n...

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente ne shitje
€77,000.00
Tirane

Apartamenti ndodhet te Tregu elektrik, prane shkolles se Baletit. Eshte 1+1 i organizuar ne 1 soxhorno, 1 dhome gjumi, ...

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente me qera
€170.00
Tirane

Jepet me qira vile 2-kateshe ne zonen e Tregut elektrik. Vila organizohet ne nje siperfaqe totale prej 140 m2. E mobilu...

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente me qera
€600.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Tregut elektrik. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks shume cilesor banimi ne zonen e T...

Postuar Jan 02, 2020  tek Apartamente ne shitje
€67,000.00
Go to top