This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Ne Astir, prane Vila L, Jepet me qira apartament 2+1+2 tualete. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim. Organizohet nga nje dhome ndenje dhe ga...

Postuar Oct 04, 2018  tek Apartamente me qera
€250.00
Tirane

Ne Don Bosko, Kompleksi Vizion+, Jepet me Qira Apartament 2+1 ne katin e peste te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i ...

Postuar Oct 01, 2018  tek Apartamente me qera
€350.00
Tirane

Ne zonen e unazes se re, shitet apartamenti 2+1 ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga ambjenti I ndenjes, ambj...

Postuar Oct 01, 2018  tek Shtepia ne shitje
€77,090.00
Tirane

Komuna e Parisit, Jepet me qira apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim. Organizohet nga nje dhome ndenje dhe gatimi, nje dhome gju...

Postuar Sep 25, 2018  tek Apartamente me qera
€550.00
Tirane

Shitet apartament me cmim kleringu ne Rezidencen Fiori di Bosco. Ne nje nga komplekset me te qeta dhe me te bukukura shitet apartament 2+1+2 me nj...

Postuar Sep 22, 2018  tek Apartamente ne shitje
€88,620.00
Go to top