Refine your search

Fier

SUPER OKAZION SHITET DYQAN ME CERTIFIKATE PRONESIE Koordinatat ne google maps 40.7269658,19.5553133 Me siperfaqe totale 114m², kati perdhe. Dyq...

Postuar Jan 27, 2018  tek Apartamente ne shitje
€750.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe ndërtimi 800 m² dhe 4000 m² hapësirë e lirë përreth godinës. Lartësia e godinës ësht...

Postuar Jan 27, 2018  tek Te tjera
€3,000.00
Go to top