This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Shitet apartament 3+1 ne zonen e freskut. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka plani...

Postuar Oct 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€73,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne zonen e freskut. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Karakter...

Postuar Oct 15, 2019  tek Apartamente ne shitje
€60,000.00
Tirane

Apartamenti ndodhet ne Fresk. Ka siperfaqe totale prej 105 m2 dhe eshte i organizuar ne 1 soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Pervec...

Postuar Nov 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€135,000.00
Tirane

Shiten apartamente ne fazen perfundimtare te punimeve ne nje kompleks te ri banimi ne zonen e freskut. Apartamentet kan...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€55,050.00
Tirane

Shitet apartament papafingo ne zonen e freskut. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te te nje pallati te ri. Ka siperfaqe 2...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€82,400.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 tek fresku. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te, ndertim i ri i pabanuar me pare. Ka siperfaqe te ...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€40,000.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 tek rruga Shefqet Kuka, Fresk. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te me pamje nga Perendimi. Ka siperfaqe totale prej 77 m2 te o...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€45,000.00
Tirane

Shitet apartament papafingo ne zonen e freskut. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te te nje pallati te ri. Ka siperfaqe p...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€61,800.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 ne fazen perfundimtare te ndertimit tek fresku. Apartamenti ndodhet ne kat te 1-re, ndertim i ri ...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€29,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne fazen perfundimtare te punimeve ne nje kompleks te ri banimi ne zonen e freskut. Apartamenti n...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€58,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne zonen e freskut. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka siper...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€43,200.00
Tirane

Shitet apartament 1+1 tek fresku. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re, ndertim i ri i pabanuar me pare. Ka siperfaqe te...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€30,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 ne zonen e freskut. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka siper...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€48,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek rruga e Teleferikut. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te, pallat i ri. Ka siperfaqe prej 65 m2 te organizuar ne 2 dhoma gj...

Postuar Oct 16, 2019  tek Apartamente ne shitje
€44,000.00
Go to top