This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private në Bahçallëk, Shtëpia është një ndërtesë e re dy-katëshe me një sipërfaqe totale prej 300 m² (...

Postuar Aug 21, 2019  tek Shtepia ne shitje
€77,000.00
Tirane

Shitet ose jepet me qera apartament 2+1 ne zonen e Astirit. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim te nje pallati te ri. Planimetria eshte mjaft...

Postuar Aug 13, 2019  tek Apartamente ne shitje
€80,000.00
Tirane

Shitet ose jepet me qera apartament 2+1 ne zonen e Astirit. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim te nje pallati te ri. Planimetria eshte mjaft...

Postuar Aug 13, 2019  tek Apartamente me qera
€300.00
Tirane

Jepet me qera magazine tek zona e Astirit. Ambienti ka siperfaqe te bollshme prej 200 m2 i perbere ne 12 ndarje dhe disa dhoma te vogla. Ka akses h...

Postuar Aug 13, 2019  tek Te ndryshme
€240.00
Tirane

Jepet me qera magazine tek zona e Astirit. Ambienti ka siperfaqe te bollshme prej 200 m2 i perbere ne 12 ndarje dhe disa dhoma te vogla. Ka akses h...

Postuar Aug 13, 2019  tek Te ndryshme
€240.00
Tirane

Shitet apartament ne Rrugen e Elbasanit. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri, me siperfaqe 113 m2. Eshte i organizuar ne 2 dhom...

Postuar Aug 13, 2019  tek Apartamente ne shitje
€150,000.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron për shitje shtëpi private një-katëshe të ndodhur në rrugën “Shasi”. Prona ka sipërfaqe totale 420 m² nga ku 125 m² është sipë...

Postuar Aug 13, 2019  tek Shtepia ne shitje
€82,600.00
Go to top