Refine your search

Sarande

SUPER OKAZION SHITET garsoniere E MEPOSHTME ME CERTIFIKATE TE RREGULLT PRONESIE Adresa: Sarande, Zona e Turizmit, Ka...

Postuar May 22, 2018  tek Apartamente ne shitje
€420.00
Sarande

SUPER OKAZION SHITEN garsoniereT E MEPOSHTME ME CERTIFIKATE TE RREGULLT PRONESIE Adresa: Sarande, Zona e Turizmit, K...

Postuar May 22, 2018  tek Apartamente ne shitje
€420.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira një garsoniere me vendndodhje në Sarreq, rruga “Marin Biçikemi”. Banesa ka një sipërfaqe ...

Postuar May 09, 2018  tek Apartamente me qera
€113.00
Shkoder

Sun Real Estate ofron një garsoniere me qira me sipërfaqe 38 m² në katin e tretë. Banesa ndodhet në rrugën "Bulevardi B...

Postuar May 09, 2018  tek Apartamente me qera
€90.00
Tirane

Shitet garsoniere ne zonen e Astirit. Ndodhet ne kat te 8-te, me siperfaqe 48 m2. Ne perberje ka 1 dhome, 1 tualet dhe ...

Postuar May 09, 2018  tek Apartamente ne shitje
€28,000.00
Tirane

Shitet garsoniere ne zonen e Freskut, tek rruga e thesarit. Ndodhet ne kat te 4-te pallat i ri, me siperfaqe 36m2. Ne p...

Postuar May 09, 2018  tek Apartamente ne shitje
€23,000.00
Go to top