This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.

Refine your search

Tirane

Jepet me qira apartament 2+1 pranë sheshit Wilson. Apartamenti është i mobiluar në mënyrë moderne dhe i pajisur me parket internet dhe sistem cill...

Postuar Oct 10, 2019  tek Apartamente me qera
€700.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 pranë Oxhakut me një cmim okazion prej 690 euro/m2. Apartamenti ndodhet në kat të 5-të dhe është i organizuar në 2 dhoma gju...

Postuar Oct 08, 2019  tek Apartamente ne shitje
€66,300.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 pranë komunitetit të përzgjedhur të Don Boskos. Apartamenti ndodhet në katin e 8-të dhe është i organizuar në 2 dhoma gjumi ...

Postuar Oct 08, 2019  tek Apartamente ne shitje
€82,000.00
Tirane

Okazion! Shiten apartamente të tipologjisë 1+1 dhe 2+1 pranë QSUT. Apartamentet ndodhen në një lokacion lehtësisht të aksesueshëm dhe vendndodhja ...

Postuar Oct 08, 2019  tek Apartamente ne shitje
Tirane

Shitet apartament 1+1, me sipërfaqe totale 74 m2, pranë Stacionit te Trenit. Apartamenti ndodhet në një objekt të ri me punime cilësore. Aktualisht...

Postuar Oct 08, 2019  tek Apartamente ne shitje
€81,000.00
Tirane

OKAZION! Jepet me qira apartament 3+1 në zonën e Tregut Elektrik. Apartamenti është i mobiluar në mënyrë cilësore dhe komode dhe ndodhet në katin...

Postuar Oct 05, 2019  tek Apartamente me qera
€350.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 tek Rruga e Dibres. Apartamenti ka siperfaqe 100 m2, i mireorganizuar ne dy dhoma gjumi, dy tualete, kuzhine-ngrenie-ndenje m...

Postuar Sep 30, 2019  tek Apartamente ne shitje
€75,000.00
Tirane

Rruga e Dibres, shitet dyqan me siperfaqe 80 m2. Ndodhur ne katin e 0 te objektit, me oborr ne perdorim, me lartesi 5m. Ambienti tregetar ka fasa...

Postuar Sep 30, 2019  tek Dyqan ne shitje
€152,000.00
Tirane

Ne rrugen e "Dibres", shitet zyre me siperfaqe te ndryshme nga 70 - 400 m2 Open space me mundesi ndarje sipas nevojes. Me lartesi 4m dhe mundesi nd...

Postuar Sep 30, 2019  tek Zyre ne shitje
€112,000.00
Tirane

Rruga e Dibres, shitet dyqan me siperfaqe 80 m2. Ndodhur ne katin e 0 te objektit, me oborr ne perdorim, me lartesi 5m. Ambienti tregetar ka fasa...

Postuar Sep 30, 2019  tek Dyqan ne shitje
€152,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 pranë komunitetit të përzgjedhur të Don Boskos. Apartamenti ndodhet në katin e 8-të dhe është i organizuar në 2 dhoma gjumi ...

Postuar Oct 08, 2019  tek Apartamente ne shitje
€82,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 në rrugën e Kavajës me sipërfaqe 135.3 m2. Apartamenti ndodhet në katin e 2-të të ndërtesës dhe është i organizuar në 2 dhom...

Postuar Oct 08, 2019  tek Apartamente ne shitje
€171,000.00
Tirane

Shitet apartament 2+1 në rrugën e Kavajës me sipërfaqe 135.3 m2. Apartamenti ndodhet në katin e 2-të të ndërtesës dhe është i organizuar në 2 dhom...

Postuar Oct 08, 2019  tek Apartamente ne shitje
€171,000.00
Go to top