Refine your search

Tirane

iphone 5s i sjelle nga USA. Punon me cdo lloj karte Ne gjendje perfekte, Me garanci Cmimi 20 0...

Postuar Dec 08, 2017  tek Telefona, PDAs
Tirane

iphone 5s i sjelle nga USA, punon me cdo lloj karte, ne gjendje perfekte, me garanci. Cmimi 20 000 lek i diskutuar. ...

Postuar Dec 01, 2017  tek Telefona, PDAs
Tirane

iphone 5c , ngjyra e bardhe, ne gjendej perfekte, iphone origjinal i sjelle nga USA, ...

Postuar Dec 01, 2017  tek Pajisje elektronike
Tirane

iPad i ri, ne kuti, bashke me te gjitha aksesoret, origjinal i sjelle nga usa, punon me cdo lloj karte, 4G, Memoria16Gb, 10inc, me garanci. Cmim...

Postuar Dec 01, 2017  tek Pajisje elektronike
€290.00
Tirane

iphone 5c , ne gjendje perfekte, origjinal i sjelle nga USA, 16 Gb, Bluetooth , Wireless , GPS , ...

Postuar Dec 01, 2017  tek Telefona, PDAs
Tirane

iphone 5c , origjinal i sjelle nga USA, Memoria 16 Gb , RAM 1 Gb , Kamera 8 mpx Kamera para 1.2 m...

Postuar Dec 01, 2017  tek Telefona, PDAs
Tirane

iphone 5c , origjinal i sjelle nga USA, Memoria 16 Gb, RAM 1 Gb, Kamera 8 mpx , Kamera para 1.2 m...

Postuar Dec 01, 2017  tek Telefona, PDAs
Tirane

PayPal dhe bankare Apple iphone 8 8 Plus 7 7 6s Samsung Note 8 S8 S8 Plus S7 S7 edge Për blerjen e porosisë na konta...

Postuar Nov 09, 2017  tek Telefona, PDAs
€280.00
Tirane

iphone 6 64 Gb, Ngjyra Space Grey, i ardhur nga Italia,pak shenja perdorimi,Full Unlocked punon me te gjitha kartat, cl...

Postuar Nov 09, 2017  tek Telefona, PDAs
Tirane

I hapur Apple iphone 7 Plus 32GB 128GB 256GB Ngjyrat: E zezë, argjend, ari, ari i kuq, i gjelbër, i kuq, i zi i zi ...

Postuar Nov 03, 2017  tek Telefona, PDAs
€300.00
Tirane

Apple i ri iphone 8, iphone 8 Plus, iphone X. Bëni veten të ...

Postuar Nov 03, 2017  tek Telefona, PDAs
€650.00
Go to top